Загинули дві сім’ї: з’явилися подробиці страшної ДТП під Києвом

0
245

Війна на дорогах України щороку забирає тисячі життів. Для близьких це величезна трагедія, яка посилюється від усвідомлення, що винний може уникнути відповідальності. Так, під Києвом у 2015 році трапилася страшна ДТП, у якій загинули чотири особи. Вже п’ять років родичі загиблих не можуть домогтися справедливості.

Зліва направо: Юрій і Вікторія Пилипенки з кумами Олександром і Мариною Бойками. Всі четверо загинули в ДТП у Чабанах у 2015 році.

Страшна аварія трапилася у лютому 2015 року. Компанія друзів відзначала день народження одного з приятелів. Близько другої години ночі молоді люди почали роз’їжджатися.

Олександр і Марина Бойки разом із кумами Юрієм і Вікторією Пилипенками сіли у легковий автомобіль Skoda. Решта – у позашляховик Lexus.

Обидві компанії двома автомобілями попрямували у Хотів, але поїхали різними дорогами. Неймовірно, але факт: на перехресті в Чабанах їхні автомобілі зіштовхнулися.

Удар був такої сили, що Skoda розірвало на шмаття – всі, хто був у ній, загинули на місці.

Батько Олександра Бойка – Петро – розповів, що Сашко і Марина перебували на задньому пасажирському сидінні. Ударом їх викинуло з авто.

“Я приїхав на місце ДТП, щойно мені повідомили. Питаю у людей, де Сашко і Марина? Мені показують – там. Своїх дітей я побачив поруч із бетонною огорожею, біля Українського НДІ сільськогосподарської радіології”, – ледь стримує емоції чоловік.

Фрагменти авто виявили на відстані декількох десятків метрів.

За кермом Lexus перебував Олександр З. – друг Олександра Бойка. В Єдиному реєстрі судових рішень є дані, що на момент аварії водій був у стані алкогольного сп’яніння.

Батько загиблих каже, що після трагедії Олександр приходив до нього і благав пробачити. “Він у присутності свідків стояв переді мною на колінах. Казав: “Дядьку Петре, я такого накоїв … Я вашого онука до 18 років буду забезпечувати”. Але потім він зник. Також почав годувати тих, хто в погонах”, – каже чоловік.