Захід більше протидіє агресії Росії, ніж Україна

534

Економіст Андрій Новак  засудив діяльність українського політикуму щодо неналежного введення санкцій проти Росії. Його обурює, що весь світ може жорстко протистояти, а Україна намагається тягнути час  і застосовувати м’якші способи обмеження.

«Весь цивілізований світ уже давно ввів проти Росії четвертий етап санкцій — секторальні. А ми тупцюємо на другому етапі — ввели тільки персональні санкції проти деяких російських політиків, бізнесменів і підприємств. Комплексно ми на Росію поки не тиснемо — це робить за нас весь цивілізований світ. Як країна, яка страждає від російської агресії, ми не діємо адекватно. Тому закономірно, що у наших західних партнерів виникає до нас усе більше запитань.

Росія розпочала проти України торгові війни ще років 15 тому у вигляді постійної практики обмеження окремих видів української продукції, або продукції конкретних українських виробників.

Згадайте сирні війни. Й Україна жодного разу не реагувала. Хоча мала діяти, принаймні, симетрично. Зрозуміло, що Росія щодо України не керується економічною логікою. Тому поки на їхній натиск ми не будемо відповідати нашим натиском, у них буде спокуса діяти проти України з позиції сили», — про це Андрій Новак написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.