Залізниця переходить на особливий режим роботи через воєнний стан

1242

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що у зв’язку із запровадженням воєнного стану в 10 областях Україна запроваджує додаткові заходи із забезпечення охорони і оборони об’єктів інфраструктури.

Про це передає прес-служба відомства.

Так, Омелян доручив посилити охорону й оборону вокзалів, залізничних станцій, аеропортів, портів та інших об’єктів інфраструктури.

За словами міністра, вводиться також особливий режим роботи залізничного транспорту. Він передбачає забезпечення пропускної спроможності мережі й рухомого складу для потреб оборони в основних напрямках, визначених Генштабом Збройних сил України.

Пріоритетність під час призначення поїздів визначатиметься необхідністю здійснення перевезень в умовах воєнного періоду, за рішеннями військового командування

«Ми плануємо за швейцарським зразком запровадити активну участь співробітників сфери транспорту у територіальній обороні. В кожного напоготові повинен бути «тривожний рюкзак» з триденним запасом всього найнеобхіднішого та чітке розуміння його дій у разі атаки ворога», – наголосив Омелян.

Керівництво Міністерства інфраструктури також планує провести найближчим часом польові військові навчання й поширити цю практику серед усіх співробітників.