Запорізький «Мотор» виграв перший груповий етап гандбольної Ліги Чемпіонів

189

У Ск’єрні (Данія) відбувся матч 10-го, останнього туру першого групового етапу гандбольної Ліги Чемпіонів серед чоловічих команд сезону-2015/2016, в якому лідери групи D «Ск’єрн» і запорізький «Мотор» зіграли внічию – 36:36

Таким чином «Мотор» став переможцем групового етапу, випередивши «Ск’єрн» на 1 бал в турнірній таблиці.

Гості мали перевагу в цьому матчі протягом першого тайму і виграли його з рахунком 19:17. Але, у другій половині гри суперники швидко вирівняли становище і до останніх хвилин гра йшла м’яч в м’яч. Тим не менш, в кінцівці «Мотору» знову вдався спурт і український клуб повів у рахунку з різницею у три голи – 36:33.

Данці, яким в цій грі необхідна була тільки перемога, зуміли зробити майже неможливе, забивши три голи поспіль. Але зрівнявши рахунок, гравці «Ск’єрна» не встигли зробити більшого, задовольнившись нічиєю.

Кращим бомбардиром у складі «Мотора» в цьому матчі став білоруський легіонер Борис Пуховский, на рахунку якого вісім голів. На рахунку іншого легіонера Сергія Шельменка (українець виступає за збірну Росії) – сім голів.

Таким чином, за підсумками групового турніру у «Мотора» 15 очок (7 перемог, 1 нічия, 2 поразки), «Ск’єрна» – 14, швейцарського «Кадеттен Шаффхаузен» – 11, румунського «Байя Маре» – 9, норвезького «Ельверума» – 7 і македонського «Металурга» (Скоп’є) – 4.