Заради збірної України Зінченко готовий поїхати з Росії

235

19-річний півзахисник не був викликаний до збірної України і через це готовий піти з російської «Уфи». Його агент вже підшукує варіанти.

Олександр Зінченко та його агент провели розмову з тренерами та менеджерами ФФУ. Після цієї розмови вони дійшли висновку, що футболісту потрібно шукати варіанти продовження кар’єри в Європі і вже влітку краще піти з російської «Уфи».

Але, справа в тому, що Зінченко у лютому 2015-го підписав 4-річний контракт з «Уфою». Також у футболіста конфлікт з «Шахтарем», оскільки він розірвав контракт з «гірниками» до його завершення. За односторонній розрив контракту можуть бути серйозні санкції в тому числі і дискваліфікація. Агент футболіста, легендарний екс-футболіст Юрій Гаврилов розглядає варіанти з Європи, але «справа «Шахтаря» суттєво понижує шанси футболіста перейти в команду з єврочемпіонатів, оскільки там не хочуть вплутуватися у можливу судову тяганину. Щоправда, існує й варіант з компенсацією «гірникам».

В будь-якому разі Гаврилов мав розмову з менеджерами ФФУ і зробить все можливе, щоб підшукати Зінченку інший варіант продовження кар’єри вже до літа, щоб під час трансферного вікна футболіст був проданий. Наразі невідомо, скільки грошей за футболіста хоче отримати «Уфа».