Зарплати українців виростуть ще більше

Прем'єр Володимир Гройсман обіцяє, що зарплати українців продовжать рости і далі. Уже в наступному році прогнозується виплата зарплат на 170 млрд гривень більше, ніж виплачується по Україні зараз.

530

Цьому сприяє загальна ситуація з розвитком економіки України. Петро Порошенко прогнозує зростання ВВП на більш ніж 3%. Здавалося б, цифра дуже невелика, але в масштабах країни це означає зростання виробництва різної продукції більше ніж на 400 мільярдів гривень, з яких і виходить приблизно 170 млрд гривень на виплату зарплат. Українські політики намагаються налагодити економічну ситуацію в країні, прогнозують великі зміни і поліпшення рівня життя простого народу. Зарплата вже не раз збільшувалася і це факт, але зростання цін в магазинах не зупиняється.

Зростання економіки можливе, але для цього потрібно старатися. На полицях в магазинах можна знайти китайський цибулю і моркву, тоді як в країні досить полів для того, щоб харчуватися свіжими продуктами, вирощеними на рідній землі. Хочеться вірити, що сьогоднішня економічна ситуація зійде нанівець, і кожен українець зможе дозволити собі літати на уїк-енд в Грузію або Італію. А поки що доводиться чекати і сподіватися на правильні дії депутатів.