Затримання Фукса в Мексиці: з олігархом засвітився ще один одіозний нардеп

0
781

У компанії із російським олігархом Павлом Фуксом і заступником голови фракції «Народний фронт» Андрієм Іванчуком, яких затримали у Мексиці, був також народний депутат, співголова групи «Відродження» у Верховній Раді Віталій Хомутиннік.

Про це OBOZREVATEL стало відомо від джерел у дипломатичних колах. За словами співрозмовника, нардеп прилетів у Канкун на власному літаку із сім‘єю.

Віталій Хомутиннік

Як відомо, у Фукса є спільний бізнес із Віталієм Хомутинніиком. Йдеться про їхній неофіційний контроль над лотерейною компанією «М.С.Л.», яка була створена у 1998 році на базі державного оператора лотерей «Молодьспортлото» і сьогодні є лідером профільного ринку в Україні. «М.С.Л.» відома і тим, що має величезну мережу нелегальних казино та ігрових автоматів по всій Україні.

Нагадаємо, що російський олігарх прилетів у Канкун на чартерному літаку 7 січня. За інформацією OBOZREVATEL, вартість чартеру становить приблизно 200 тис. євро в один кінець. Щоб Фукс міг дозволити собі такий переліт, киянам потрібно проїхатися у київському метро 3 333 333 рази. Адже із кожної поїздки, яка зараз обходиться людям у 8 грн, 2 грн йдуть у кишеню олігархові.

Водночас Іванчук за допомогою дипломатичного паспорта, який він незаконно використовував у приватній поїздці, вже опинився на свободі, а путінський олігарх усе ще перебуває у Мексиці в очікуванні суду.