Завтра в декількох містах пройде хода на підтримку Савченко

245

Завтра, 8 березня, у Міжнародних день жіночої солідарності, МФО «Рівні можливості» проведе акцію на підтримку Надії Савченко «Свободу Надії», під час якої у Києві та Львові відбудеться хода до посольства Росії.

Про це нас своїй сторінці у Facebook повідомила нардеп Ганна Гопко.

«Українські жінки хочуть бачити депутата Надію Савченко у Верховній Раді, а не за ґратами, у в’язниці російського Сибіру», – наголосила Гопко.

Саме тому народні депутати України, члени уряду, діячі культури, журналісти, правозахисники, представники міжнародних організацій та громадськість об’єднаються, аби висловити свою підтримку Надії Савченко та вимагатимуть від Володимира Путіна негайного звільнення ув’язненої.

У день Міжнародної жіночої солідарності члени МФО «Рівні можливості» звертаються до жінок світу підтримати незламну Надію та висловити протест щодо сфабрикованої справи та незаконного ув’язнення громадянки України

У зв’язку з цим, 8 березня о 12.00 у Києві та Львові буде організована хода громадян. Збір у Києві відбудеться біля Міністерства оборони (вхід зі сторони стадіону), у Львові – збір біля пам’ятника Т. Шевченку на пр. Свободи.

Звідти учасники акції мають намір вирушити колоною до посольства Російської Федерація, щоб передати свої вимоги президенту Російської федерації та висловити свою підтримку увязненій Надії Савченко напередодні оголошення рішення суду.

Усіх небайдужих закликають долучитися до акції.