Жебрівський оскандалився. Донецький губернатор запевняє, що його заяву про війну не так зрозуміли

378

Павло Жебрівський не готовий ризикувати життями мирних мешканців.

Голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський запевнив, що його фразу про відкриту війну між Росією та Україною невірно зрозуміли.

Очільник Донеччини зазначив, що у разі швидкого звільнення області військовим шляхом він не готовий ризикувати життями мирних мешканців Донбасу.

«Я-то готовий, але чи насправді готова до цього Україна? Чи готові ми на сьогоднішні усвідомити, що будуть гинути мирні жителі і далі?» — сказав Жебрівський.

Чиновник наголосив, що вибори, які планують провести на Донбасі, втягнуть у «русский мир» усю Донецьку й Луганську області. Альтернативою цьому Жебрівський вважає збройне протистояння.

«Але я думаю, що на сьогоднішній день ми поки не готові воювати безпосередньо з Росією. Я, наприклад, готовий ризикувати своїм життям, але ризикувати життям багатьох людей, в тому числі мирних, я не готовий», — підсумував керівник Донеччини.

Нагадаємо, очільник Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський раніше заявляв, що окупований Донбас можна повернути лише шляхом відкритої війни між Україною та Росією.