Жертви будівельної “піраміди Войцеховського” пікетували Посольство США в Україні

866

24 жовтня 2018 року жертви будівельної “піраміди Войцеховського” пікетували Посольство США в Україні по вул. Ігоря Сікорського, 4.

Ошукані кияни переконані, що масове незаконне будівництво у м.Києві “кришує” особисто Віталій Кличко через своє оточення — Вадима Столара, Сергія Леваду та Олександра Спасибка.

Команда Кличка по суті вступила у злочинну змову з менеджментом “піраміди Войцеховського”, яка нараховує щонайменше 100 столичних багатоповерхівок, будівництво яких припинено. Суть цієї змови в наступному: В.Кличко заплющує очі на масове незаконне будівництво багатоповерхівок у Києві та у подальшому через підступні схеми перекладає добудову об’єктів незавершеного будівництва на плечі киян, даючи шахраям-забудовнкам уникнути кримінальної відповідальності. Зі свого боку забудовники-шахраї “відстьогують” Віталію Кличку конкретні суми хабарів.

Зокрема, забудовник Житлового комплексу “Шевченківський квартал” Олег Репа обмовився, що передає Віталію Кличку через О.Спасибка та С.Леваду хабарі у розмірі 1,5 млн. дол. США з кожного свого об’єкта будівництва.

Наразі Олег Репа є фігурантом цілої низки кримінальних проваджень, проте органи Національної поліції не мають реальної зацікавленості притягнути шахрая до кримінальної відповідальності. Мітингувальники пояснюють також це тим, що Олег Репа через Вадима Столара неофіційно передає для Адміністрації Президента України, Нацполіції та ГПУ певний відсоток квартир з кожного свого об’єкта будівництва.

Доведені до відчаю кияни, серед яких багато інвалідів, учасників АТО та інших соціально вразливих верств населення, втративши надію на справедливе правосуддя, вимагають від посла США втрутитися у ситуацію відвертого беззаконня в Україні. Також жертви “піраміди Войцеховського” не виключають можливості безстрокового блокування автошляхів поблизу посольства США в Україні щоб зрештою змусити можновладців звернути увагу на людей.