Житомирська «Батьківщина» відмиває гроші через захоплену Пашинським фабрику

406

Очільниця Житомирської облорганізації ВО «Батьківщина» заплатила захопленій нардепом Сергієм Пашинським кондитерській фабриці 848 тис. гривень.

Голова обласної організації ВО «Батьківщина», депутат Житомирської облради Анжеліка Лабунська витратила 848 тис. гривень на 40 тисяч дитячих подарунків виробництва ЗАТ «Житомирські ласощі», яке незаконно працює на потужностях захопленої рейдерами Житомирської кондитерської фабрики.

Про це, посилаючись на повідомлення про суттєві зміни у майновому стані Лабунської в Єдиному держреєстрі декларацій, повідомляє «Житомир.info» – «15 грудня Лабунська купила у ТОВ «Торговий дім «Житомирські ласощі» 20 тис. новорічних подарунків вагою 300 грамів кожен, заплативши за це 424 тис. гривень. 21 грудня вона придбала ще 20 тис. подарунків, сплативши таку ж суму».

Слід зазначити, що вказані кошти не відповідають задекларованим депутаткою доходам. Водночас, фінансові справи на майже мільйон гривень з кондфабрикою, яка наразі захоплена рейдерами на замовлення народного депутата Сергія Пашинського й досі не має визначеного правового статусу, вказують на ймовірність отримання Лабунською незаконних прибутків.

Це не перший випадок дороговартісних покупок, здійснених Лабунською. Раніше вона повідомляла про придбання за 641 тис. 228 гривень автомобіля Lexus RX 350 2008 р.в.