Зірки Голлівуду «з надривом» переспівали пісню Бібера

309

Голлівудські актори представили своє бачення одного з хітів Джастіна Бібера Sorry. Зараз в мережі набирає популярність відео, в якому взяли участь такі зірки, як Джон Хемм, Хлое Севіньї, Лілі-Роуз Депп, Еллен Пейдж, Кейт Бекінсейл, Нік Джонас і багато інших знаменитостей.

Кожен з них драматично читає рядки з композиції Бібера. А ось перш ніж зачитати свій уривок, зірка серіалу «Божевільні» (Mad Man) Джон Хемм пожартував: «Ще не пізно вибачитися за те, що я не знаю пісню I’m Sorry?», — пише ТСН.

За допомогою цього відео артисти спробували відчути і передати, як «нелегко» доводиться канадському співакові виконувати драматичний трек. До речі, днями Джастін Бібер відверто розповів журналістам GQ про свої романтичні стосунки з Хейлі Болдуін. 21-річний Бібер і 20-річна дочка Стівена Болдуіна знайомі з дитинства, а точніше — з 13 років. Всі ці роки вони дружили, але в минулому році молоді люди почали зустрічатися.

Також Бібер зізнався, що не шкодує ні про які свої минулі вчинки: «Всі люди, коли виростають, починають розуміти: «Чорт, я робив стільки дурниць, коли був молодший». Але я не такий. Якби я зміг повернутися в минуле, то я б не став щось змінювати. Адже це все — значний досвід. Всі мої помилки зробили мене тим, хто я є», — коментує співак. Нагадаємо, що недавно про свій роман з Джастіном Бібером розповіла Кортні Кардашян.