ЗМІ дізналися, що дітям Куця подарували нерухомість вартістю в декілька мільйонів

470

Нерухомість подарували 6 грудня 2017 року

Діти нового голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації, генерал-майора Служби безпеки Олександра Куця виявилися власниками будинку у селі Лісники на Київщині та квартири площею 98 кв. м у житловому комплексі бізнес-класу «Французький квартал» у Києві.

У вересні 2017 році батько, брат і Катерина Куць, яка, ймовірно, доводиться генералу дружиною, заснували у селі Лісники під Києвом обслуговуючий кооператив «Садове товариство «Садиба». Власниками 90-метрового будинку, у якому зареєстрована юрособа, і 10 соток землі, виявилися діти Куця — Анастасія та Олександр. Нерухомість була їм подарована 6 грудня 2017 року.

Проте того дня Анастасія й Олександр Куць отримали і значно цікавіший подарунок — квартиру площею 98 кв. м у житловому комплексі бізнес-класу «Французький квартал». Ціни на подібні трикімнатні квартири тут стартують від 44 тисяч гривень за метр квадратний, тому вартість цього помешкання складає близько 4,3 млн.

Згідно інформації із відкритого реєстру МВС, новий губернатор володіє автомобілем Volkswagen Touareg 2007 р. в., Катерина Куць також є власницею мікроавтобуса Volkswagen Multivan 2010 року. Приблизна вартість цих автівок на цей час становить приблизно 35-40 тисяч доларів.

До свого призначення у 2015-2017 роках Олександр Куць очолював Головне управління СБУ у Донецькій області, а раніше протягом року працював начальником спецслужби на Київщині. У 2009-2014 роках Куць був заступником начальника відділу боротьби з корупцією і організованою злочинністю ГУ СБУ в Києві та Київській області.