Зйомки нового сезону «Шерлока» розпочнуться навесні

254

Приємні новини з’явились для фанатів серіалу «Шерлок» та актора Бенедикта Камбербетча зокрема. Зйомки четвертого сезону серіалу розпочнуться вже у квітні.

Як повідомляє Gulf News із посиланням на продюсера шоу Сью Верчу, знімальний процес розпочнуть у квітні цього року, а закінчиться він наприкінці липня. Три нових серії вийдуть на початку 2017 року, скоріше за все, за традицією на Новий рік.

Першого січня цього року канал BBC презентував ексклюзивний епізод «Шерлока», де події відбуваються у часи Вікторіанського Лондону. Але фанатам він не дуже сподобався. Вони не дуже зрозуміли, що там було і до чого.

Для тих, хто любить особисто Камбербетча, цього року вийде супергеройський фільм зі всесвіту Marvel, головну роль у якому виконав британець. 4 листопада Україна побачить «Доктора Стренджа», який пов’язаний із «Месниками». У ньому також зіграє зірка «Ганнібала» Мадс Міккельсен.

А виконавець ролі Ватсона Мартін Фрімен також з’явиться у кіно про супергероїв цього року. Він виконав роль у третьому «Першому Меснику».