Мажор погрожував переляканій 9-річній дівчинці

Мажор погрожував переляканій 9-річній дівчинці
192406 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Києві, 18 жовтня 2017 року, біля однієї зі шкіл водій Mercedes ледь не збив школярку, після чого почав нецензурно висловлюватися на її адресу. Про це на своїй сторінці в соцмережі розповіла очевидець Інна Тихонова.

За словами жінки, вона забирала дитину зі школи і стала свідком того, як Mercedes ледь не збив 9-річну дівчинку (однокласницю дочки) на пішохідному переході, прямо навпроти школи.

Також, вона додала, що чоловік обурювався, що жінка, яка супроводжує дитину, штовхнула його автомобіль, і нібито злякала до сліз його дочку, яка сиділа в машині. Зазначається, що водій також “почав матюкати дитину, яку ледве не збив”.

“Порадувала реакція випадкового свідка цього неподобства. Він заступився за жінку дитиною, після цього був викликаний водієм на розборки в тій же хамській манері. Тут я вирішила теж втрутитися, але була названа ”кінченою куркою“ і послана”, – сказала жінка.

“Біля школи пішохідний перехід дуже навантажений, ніхто не хоче пропускати дітей, навіть більш дорослі діти зі страхом там переходять дорогу”, – зазначила вона.

Що ж, маємо знати героїв в обличчя!

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео