З перших рук: Тест-драйв Rolls-Royce Wraith Black Badge

З перших рук: Тест-драйв Rolls-Royce Wraith Black Badge
196420 ПЕРЕГЛЯДІВ

Незважаючи на повір’я, що власники Rolls-Royce самі не їздять за кермом цих автомобілів, це не зовсім так, а особливо, якщо це Rolls-Royce – Wraith в спецверсії Black Badge.

Версія Black Badge для кількох моделей Rolls-Royce – це моделі, створені для ризикових багатіїв, які люблять порушувати загальноприйняті цінності. Для них навіть така вже звичнатстатуетка Rolls-Royce – має не срібне оздоблення, а чорне «леді-вамп». Чорна решітка радіатора, ще й логотип – срібні на чорному фоні.

Колір машини може бути будь-яким, не обов’язково чорним. Наприклад, тестовий екземпляр Rolls-Royce Wraith Black Badge, який ексклюзивно привезли з Англії до української столиці, має колір графіт, а всередині салон зроблений з білої шкіри.

Ще одна відмінність серії Black Badge – колісні диски. Неперевершені 22-дюймові створені з титанового сплаву та вуглеволокна, нанесеного 22 шарами.

Матеріал вуглепластик використаний і в салоні, наприклад на передній панелі є покриття, яке зроблене з вуглепластику, разом із переплетом з алюмінієвим волокном діаметром 0,014 мм. Цікаво, що подібна матерія використовується в авіаційній сфері, що робить літаки менш помітними для радарів.

Далі салон, в який заходити насправді дуже приємно, двері відчиняються проти ходу руху, зачинити зсередини їх можна автоматично – лише варто натиснути кнопку в салоні. Незвичне кермо великого діаметру – для моделі спорткару хотілося б більш ергономічного та комфортного.

Інші елементи  типові «Роллс-Ройсівські» – круглі обдувачі повітря, потік яких регулюється за допомогою металевого штиря, вінтажні ручки інтенсивності обдуву, звичні циферблати приладів з показником запасу потужності замість тахометру. Звук при експлуатації роботи двигуна не потрапляє в салон, а спілкуватися зі співрозмовником на другому ряду можна на будь-якій швидкості без підвищення тону голосу.

В серії Black Badge пневматична підвіска має більш спортивні налаштування. Ми спробували її на наших типових «недодорогах», на яких чимало перепадів та вибоїн, згодом заїдемо на бруківку. Машина не помічає цього всього, вона наче плавно летить.

Виїжджаємо на дорогу українських мільйонерів, яке починаючи зі столичної набережної веде в престижну Конча-Заспу. Під капотом – 120-циліндровий V-подібний турбодвигун робочим об’ємом 6,6 л, який видає потужність 632 к.с. Для спешл версії Black Badge в нього підвищений крутний момент – до 870 Н*м (в додачу 70 Н*м порівняно зі стандартним Wraith). В результаті до першої сотні автомобіль розганяється за 4,5 секунди – на одну десяту менше, ніж «нечорний» Wraith.

Коли починаєш відчувати, що машина вже трохи розігналася, на спідометрі вже позначка 180-200! Немає різких зайвих рухів, присутні відчуття плавного розгону, хоча доволі стрімкого.

Підвіска навіть на великих обертах безапеляційно м’яка, створює в салоні характерний для «Роллса» комфорт та тишину, хоча за спідометром автомобіль несеться з величезною швидкістю.

Прийшов час протестувати гальма, тут водія чекає несподіванка – миттєво зупинятися машина вагою в майже три тони не хоче.

Насправді автомобіль сповільнюється так само моментально, як і набирає швидкість. Wraith має величезні дискові гальма як в передній частині, так і ззаду ( для версії Black Badge передні диски навіть збільшені на дюйм в діаметрі).

Інженери Rolls-Royce так змайстрували систему гальм, аби машина зменшувала швидкість якнайбільш плавно, аби не турбувати пасажирів. Коли зі 180 різко натиснути на педаль, пасажири не відчули, що за кілька секунд авто втратило таку шалену швидкість.

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео