«Привозять машинами трупи…сотні гробів…». Незаконний бізнес на кістках Вадима Малиновського (ВІДЕО)

«Привозять машинами трупи…сотні гробів…». Незаконний бізнес на кістках Вадима Малиновського (ВІДЕО)
18959 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вадим Євгенович Малиновський - це власник ТОВ Похоронний дім «Пам’ять», яке крім стандартної профільної діяльності, займається ще й незаконною – у своїх приміщеннях вони облаштували в прямому значенні морги. ТОВ Похоронний дім «Пам’ять» в межах Києва має кілька «офісів-моргів», але згідно Українського Законодавства ця фірма де-факто не має права займатись створенням моргів і тим більше привозити туди людей та зберігати їх там, також заборонені всі послуги які вони пропонують як морг! Такою діяльністю можуть займатись тільки медичні установи, якою вони аж ніяк не є! А якщо констатувати доведений факт облаштування житлового будинку в морг, то слів бракує щоб описати цей «провал душі» Малиновського!

Саме такий, протизаконний бізнес на людському горі вже не перший рік веде Вадим Малиновський. Адже діяльність його ТОВ «Похоронний дім «Пам’ять» несе в собі не тільки цинічне «обдирання до нитки» вбитих горем людей, а й грубі порушення Законів України. Люди, які в житті пересікались із Малиновським часто акцентують увагу на те що всі справи він вирішує корупційним шляхом, що в нього і в прокуратурі «свої» люди, і ряд правоохоронців «зацікавлений» щоб його протиправна діяльність процвітала.

«Похоронний дім «Пам’ять» Малиновського В.Є. не має законних прав надавати медичні послуги зі збереження та підготовки тіла до поховання. ПД «Пам’ять» не отримувало в установленому законом порядку ліцензію на провадження  господарської діяльності з медичної практики, не є закладом охорони здоров’я, оскільки не отримувало такого статусу, не проходило акредитацію відповідно до постанови КМУ «Про затвердження Порядку акредитації закладів охорони здоров’я».

Також варто підкреслити, що  послуги з підготовки тіла покійного до поховання або кремації та утримання тіл померлих у холодильній камері після дослідження понад норми перебування, а також тих, що знаходяться на зберіганні можуть надаватись виключно у патологоанатомічних відділеннях, які є структурним підрозділом закладів охорони здоров’я. Фірма Малиновського аж ніяк не патологоанатомічне відділення закладу охорони здоров’я! Відповідно вже вкотре підкреслюємо – діяльність Малиновського незаконна, а тому він має бути покараний відповідно до чинного Законодавства! Адже вони надають медичні послуги – які вони не мають права надавати!

Одним із місць розташування незаконних моргів вказана адреса м. Київ, вул. Стеценка, 25. Приміщення за цією адресою, в якому знаходяться холодильні камери, магазин з продажу товарів ритуальної належності, зал для прощання та проведення церемоній, складські приміщення - є садовим будинком. Зазначений садовий будинок розташований на земельній ділянці, цільовим призначенням якої є ведення садівництва. Згідно Житлового кодексу жилі будинки і жилі приміщення призначаються для постійного або тимчасового проживання громадян, а також для використання у встановленому порядку як службових жилих приміщень і гуртожитків. Надання приміщень у жилих будинках для потреб промислового характеру забороняється. У житлових будинках не допускається розміщення похоронних бюро, а тим більше – моргів!

Власником земельної ділянки та садового будинку з надвірними будівлями за адресою м. Київ, вул. Стеценка, 25 є  Малиновський Вадим Євгенович. У 2017 році Малиновський передав в оренду цей садовий будинок ФОП Сердалову Андрію Володимировичу для здійснення господарської діяльності з надання ритуальних послуг. Сердалова за рішенням Святошинського районного суду м. Києва було зобов’язано не використовувати це житлове домоволодіння для здійснення господарської діяльності з надання ритуальних послуг. На це рішення він подавав апеляції які були відхилені.

Малиновський на сьогоднішній день розповідає «казки», про те, що у незаконній діяльності винен його екс орендар Сердалов, але тут же ТОВ «Похоронний дім «Пам’ять» офіційно повідомляє органи місцевого самоврядування про розмішення холодильних камер для зберігання тіл померлих осіб, оптово-роздрібного магазину з продажу товарів ритуальної належності, залу для прощання та проведення церемоній, складських приміщень за адресою м. Київ, вул. Стеценка, 25. І це при наявності рішення суду! Як це розуміти???...

Посадові особи ТОВ «Похоронний дім «Пам’ять» та його єдиний засновник Малиновський Вадим Євгенович умисно злісно не виконують рішення суду, яке набрало чинності є обов’язковим до виконання.

Також є всі підстави вважати, що працівники ТОВ «Похоронний дім «Пам’ять» корупційними методами спонукають працівників служб «102» і «103» повідомляти їх про нещодавно померлих людей. В результаті працівники цього товариства користуючись горем людей і вчиненням шахрайських дій забирають померлих у свій незонний морг, а потім виставляють захмарні рахунки за послуги – які є незаконними. Малиновський Вадим Євгенович купує тіла померлих у служб «102» і «103», які приїжджають першими на виклик із повідомленням про смерть. Одразу ж спільно із даними службами Малиновський своїми шахрайськими діями вводить в оману людей, повідомляючи їм, що його трупосховище є державним медичним закладом. Вартість, яку Малиновський сплачує згаданим службам за одного покійника шокує: 5 тис. грн. за кожного покыйника. Він просто купує небіжчика як товар. А потім починає відверто дурити родичів померлого з метою повернути собі витрачену суму коштів за «відкат».

На основі фактів журналістського розслідування вбачаємо в діях посадових осіб ТОВ «Похоронний дім «Пам’ять» та засновника фірми, Малиновського Вадима Євгеновича  порушення чинного законодавства щодо надання медичних послуг, які ТОВ «Похоронний дім «Пам’ять» не має законних прав надавати. ТОВ «Похоронний дім «Пам’ять» не є закладом охорони охорони здоров’я, не отримувало в установленому законом порядку ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики, а тому не може надавати медичні послуги зі збереження та підготовки тіла поховання до кремації.

Верх зухвалості даного ділка є те, що прикриваючись кишеньковими громадськими організаціями та окремими їхніми членами, він намагається відстоювати свій великий бізнес.

Засоби масової інформації вимагають всебічного розслідування із залученням журналістів до всього, що буде відбуватися у цьому процесі. Національна спілка журналістів України звертається до киян та повідомляє: всі, у кого були випадки доставки тіла їхнього померлого родича до зазначених трупосховищ, насправді були ошукані.

politica.com.ua

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео