Ігор Коломойський повертається – це лише питання часу…

Ігор Коломойський повертається – це лише питання часу…
112386 ПЕРЕГЛЯДІВ

Буквально цієї доби знову були оновлені рейтинги кандидатів на посаду Президента в Україні. Щодо позицій ніяких змін не відбулось, хіба що, зазнали коливання статистичні зміни, тепер вони виглядають так: Зеленський (26,4%), Порошенко (18%), Тимошенко (13,8%), Бойко(10,9%), Гриценко (6,4%), Ляшко (6,3%)

Але, в президентській гонці народ практично не звертає увагу на іншу статистику, яка буде вкрай цікава вже зовсім скоро. Мова йде про рейтинг політичних сил на вибори до Верховної Ради України. Це, свого роду, план «В» для Ігоря Коломойського.

Хоча восени в інтерв’ю Соні Кошкіній він підкреслив, якщо переможе Петро Порошенко, а «його кандидати» програють, то він «вийде на пенсію». В цьому інтерв’ю Ігор Валерійович явно натякнув на свою підтримку Юлії Тимошенко, також зазначивши, що підтримає ще одного кандидата. Цим кандидатом, як розуміємо, є Володимир Зеленський.

Олігарх повідомляв, що саме теперішній президент і є найзручнішим для Путіна, а Тимошенко зі своїми проросійськими настроями є чомусь некомфортною фігурою для Росії. Лідер групи «Приват» повідомив, що вибрав для підтримки лідерку «Батьківщини» через її божевільні ідеї. Двома із них є обмеження незалежності Нацбанку України і закупівля газу в обхід «Нафтогазу».

Додатково Коломойський заявляв, що влада «займається дурницями» повертаючи кредити МВФ, що при тодішній ситуації з «ПриватБанком» Україна мала б просто позичити кошти для нього, а потім повідомити – позичальник Коломойський не віддаватиме. Це зовсім абсурдні слова, а далі був апогей інтерв’ю – олігарх зазначив, якщо б так вчинила влада, то Путін би не забарився і викупив би в МВФ державний борг нашої країни, таким чином поглинувши її з великою легкістю. То напрошується висновок: чи не саме це хотів провернути він тоді? Чи це просто звичайний абсурд?

Повертаючись до плану «В», то тут все ясно: якщо перемоги Зеленського або Тимошенко не буде досягнуто, то на Парламентських Виборах 2019 вони пройдуть в перших рядах. Це  дасть можливість створити потужну коаліцію. Це буде настільки велика сила, що навіть Головнокомандувачу буде з нею складно справлятися. За результатами центру Разумкова на лютий 2019 року партію «Слуга народу» підтримують 18 %, ВО «Батьківщина» — 15,4 %, «Солідарність» -14,9%, «Громадська позиція» -8 %, «За життя» — 6,6%, Радикальна партія – 5 %. Решта всі партії за даними опитування не проходять бар’єр. Така статистика є вкрай негативною для «Солідарності», тут всі проти Порошенка. Якщо все так і залишиться на 27 жовтня 2019, то навіть при перемозі теперішнього гаранта його чекає дуже важке правління. Можливо він залишиться без підтримки Верховної Ради. І, водночас, пан Ігор Коломойський здобуде хай не ручного президента, але ручну Верховну Раду. Таким чином, ми побачимо дуже жорстку боротьбу двох титанів олігархії.  Від якої, як завжди, будуть страждати прості люди.

Підбивши підсумки можна сказати прямо: Коломойський повертається, тепер це просто питання часу, перший варіант після виборів президента (за перемоги його кандидатів), другий – після Парламентських Виборів. Там точно його лобісти будуть в найсильнішому складі. Гарно видно, що проект «Слуга народу», на чолі із Володимиром Зеленським є чітко продуманим, стратегічним, безпрограшним  планом олігарха Коломойського. І в цій «війні» колишній губернатор програє максимум «битву»… А далі… Далі нові «битви»… Питання лише в тому, чи насправді такий страшний Ігор Коломойський, яким його малюють?

Автор: Ihor Dumka

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео