Реформи гальмує небажання українців платити податки

Реформи гальмує небажання українців платити податки
80959 ПЕРЕГЛЯДІВ

Про Податкову реформу.

В 1990 році я прилетів до Сполучених Штатів.

Вперше – переліт через океан. Перший раз в Нью-Йорку. Незабутні, надзвичайно сильні, фантастичні враження від побаченого і почутого. Одне з побаченого – це Empire State Building

Емпа́йр-Сте́йт-Бі́лдінг — хмарочос висотою 381 м, що має 102 поверхи, зведений у стилі ар деко в окрузі Мангеттен міста Нью-Йорка, США. Знаходиться будівля на П’ятій авеню .Хмарочос Емпайр-Стейт-Білдінг став першою будівлею у світі, яка мала понад 100 поверхів

Ще більше вразило почуте.

Вся Америка говорила про Леону Хелмслі, одну із самих богатих і гламурних жінок Нью-Йорка.

Власниця міліардної імперії нерухомості, включаючи Эмпайр Стейт Білдинг, Парк Лейн Хотел і приватний літак на 100 місць.

Щойно завершився суд над Леоною Хемслі.

Податковому агенту стало відомо,що із тисячі телевізорів, які були закуплені для заміни в готелях Хемслі декілька ТВ було виявлено в приватному будинку Леони. Як результат, витрати в бізнесі були завищені і відбулась недоплата податку.

Щорічно сплачуючи мільйонні податки, Леона Хемслі і її адвокати доводили,що це технічна помилка, притому на мізерні суми. Але в ході судового слідства хатня робітниця дала свідчення: Леона Хемслі часто повторювала: “Ми не платимо податки. Тільки маленькі люди сплачують податки”

Це обурило всю Америку.

Леона Хемслі була заарештована і засуджена на 16 років. Полетіла в тюрму на власному літаку і відсиділа за гратами 18 місяців. Податки в США платять всі. Хто не платить- в тюрму. Рано чи пізно- обов’язково. І тому в США- найкраща в світі медицина, найсильніша в світі армія, і врешті решт найпотужніша економіка світу.

Ось так би я почав розмову про Податкову реформу в Україні.

В одній з найбідніших країн світу.

Треба продовжувати?

Продовження буде.

Автор материала: Валерій Вощевський

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео