Що буде з НАЗК, САП і НАБУ: наміри команди Зеленського

Що буде з НАЗК, САП і НАБУ: наміри команди Зеленського
84510 ПЕРЕГЛЯДІВ

Про це повідомила член команди, експерт з антикорупційної політики і діджитал-рішень Галина Янченко на сторінці в Facebook.

Команда переможця на президентських виборах Володимира Зеленського, має великі плани стосовно перезапуску Національного агентство з питань запобігання корупції та замислюється над заміною керівництва Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

«Інформація, яка сьогодні оприлюднена і тиражується окремими «громадськими активістами» щодо позиції Команди Зеленського по НАБУ не відповідає дійсності. На сьогоднішній день, деталізований план дій в частині антикорупційної політики перебуває на етапі фіналізації», — повідомляє вона.

За словами експерта, у команді є однозначна згода щодо необхідності перезапуску  нацагенства і «йде дуже серйозна дискусія щодо перезапуску керівництва САП».

«Те, що стосується НАБУ – більша частина команди вважає за необхідне підтримати та підсилити НАБУ інституційно. На цих позиціях також стою я особисто», — додає член команди.

Також, вона заявила, в задумі на перші 100 днів майбутнього президента обговорюється ініціатива щодо надання НАБУ права на самостійне зняття інформації з каналів зв’язку.

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео