Томаш Шнайдер виступив за територіальну автономію українського Закарпаття

Томаш Шнайдер виступив за територіальну автономію українського Закарпаття
56518 ПЕРЕГЛЯДІВ

А ось це вже ні в які ворота! Лідер праворадикальної націоналістичної партії Угорщини «Йоббік» Томаш Шнайдер виступив за територіальну автономію українського Закарпаття. 

При чому зробив це на нашій території, у Берегівському районі. Угорські провокації та відверто антиукраїнська риторика її політиків, чесно кажучи, втомлюють. Коли черговий йобік починає нам читати моралі, дуже важко стриматися, щоб не грубити. Але ми більші, сильніші, доросліші, тому по пунктах.

Закарпаття — це Україна. Була, є і буде. Україна — це унітарна держава. Жодних автономій у нас не буде у принципі, Конституція не дозволить. Експеримент з Кримською автономією навчив навіть самих тупих. Розповідати про якісь зароблені регіоном гроші, що їх ніби забирає Київ, не треба. Закарпаття — найбільш дотаційна область України. І ще. Всі громадяни України, незалежно від етнічного походження зобов`язані вивчати державну мову. І ніякі карликові імперіалісти заважати нам не будуть.

Тому так. Розумію, що сьогодні у Голови СБУ приємна подія, з якою його і вітаю, але завтра, думаю, буде логічним заборонити в Україну в`їзд цьому вчорашньому скінхеду. А МЗС нагадати нашому буйному промосковському сусіду, що країні з таким історичним спадком негоже поводитися як скінхед.

Не буди лихо, поки воно тихо. А то згадаємо, як Закарпаття потрапило до складу Угорщини у 1939 р. Першими пострілами у міжвоєнній Європі були масові розстріли захисників Закарпатської України, вчинені угорською армією. А найбільшим військовим злочином проти цивільного населення у Другій світовій війні стали діяння мадярської сволоти з їхніми хазяєвами з СС у селі Корюківка на Чернігівщині. Загинуло 6700 осіб, багатьох з яких спалили живцем. Це в 45 разів більше, ніж в Хатині, і в 12 разів, ніж у французькому Орадурі. Ми цього не забудемо НІКОЛИ, але поки не вимагали ні вибачень, ні компенсацій. Може, пора?✊???

Андрій Немировський

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео