«Велика корупційна риба» пішла на другий термін

«Велика корупційна риба» пішла на другий термін
140249 ПЕРЕГЛЯДІВ

Новообраний член Вищої ради правосуддя Павло Гречківський був кілька разів у центрі корупційних скандалів. Про це повідомили фахівці в галузі права. За їхніми словами, він став фігурантом у розслідуванні Генеральної прокуратури. У вересні 2016 року генпрокурор Юрій Луценко заявив, що Гречківського затримали при отриманні хабара.

«Ще одна велика риба. Департамент справ у сфері економіки ГПУ разом з Департаментом «К» СБУ викрили одного з членів Вищої Ради юстиції у вимаганні 500 тис. дол. за незаконний вплив на судове рішення», – написав Луценко у соцмережі.

Гречківського звинуватили в спробі шахрайського заволодіння коштами в особливо великих розмірах. Сума складала 500 тисяч доларів. За ці гроші він мав незаконно вплинути на суд і забезпечити запорізькій компанії вигідне для неї рішення. Сам фігурант заявив, що справа проти нього сфабрикована.

У Гречківського провели обшук. Але, попри заяви Луценка, справу кваліфікували лише як «замах на шахрайство». 22 вересня 2016 року суд обрав йому запобіжний захід – застава в розмірі 3,8 млн грн і вийшов на свободу. Тим часом, фігуранта впродовж усього розслідування не відстороняли від роботи у Вищій раді правосуддя.

За словами адвокатів, його репутацію вже скомпрометовано і людина з таким минулим загрожує репутації органу, який має стежити за законною роботою суддів та прокурорів.

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео