Тетяна Редько заробила на наклепах та інтригах

Тетяна Редько заробила на наклепах та інтригах
168198 ПЕРЕГЛЯДІВ

Статки «Заслуженої журналістки України» та співзасновниці вінницької газети «33 канал» Тетяни Редько перевищують навіть статки багатьох вінницьких бізнесменів та чиновників, а звичайним журналістам такі «золоті гори» і не снились.

Е-декларація «єдиної чесної журналістки»

Із запровадженням е-декларацій Тетяна Редько опублікувала на сайті власної газети блог, про те, які ненажери нардепи, урядовці, які зберігають під матрацом мільйони готівкою, які нажилися на розкраданні держави. Здавалося б – слова справедливі і популярні. Але, як тільки на сайті НАЗК з’явилася е-декларація Редько, з її сайту зник блог про е-декларації.

Чому? Мабуть тому, що сама Тетяна Редько виявилась зовсім не безсерібряником, яким вона себе намагається представити в чисельних дописах у соціальній мережі, у блогах, статтях і публічних виступах.

Варто зазначити, що Тетяна Редько володіє половиною бізнесу «33 каналу», це доходи від газети, поліграфічної діяльності, реклами.

Іншою половиною цього бізнесу володіє Анатолій Жучинський. Так от, якщо повірити на слово, і прийняти за дане, що«33 канал» має наклад 100 тисяч екземплярів, то щоб заробити все, що є у власності Редько, то наклад газети мав би становити щонайменше декілька мільйонів в тиждень. А якщо розкласти по листку кількість потрібних газет? щоб заробити такі статки, відмінусувати від цього витрати на податки, папір, оплату праці журналістам – можна вкрити газетними листами пів-планети. Хоча й цього виявиться замало.

Чим володіє «захисниця свободи слова»?

З минулорічною декларацію журналістка «затягує». На сайті НАЗК є декларація депутатки Вінницької облради від «Батьківщини» Тетяни Редько за 2018р. Як і велить закон, пані Тетяна задекларувала своє, і свого чоловіка майно і доходи.

Почнемо з земельних ділянок:

У власності подружжя є 6 земельних ділянок 5 з них знаходяться в місті Вінниці та в навколишніх селах з мальовничими краєвидами та високими цінами на землю. Це Березина, Селище, Ксаверівка, Вінницькі Хутори і ділянка в Хмельницькій області – 29000 м квадратних. Вартість придбання земельних ділянок в декларації не зазначена, але за самими скромними оцінками експертів загальна вартість земельних активів – 100 000 $.

Нерухомість:

  1. Тетяна Редько з чоловіком декларують один житловий будинок в Вінниці 176 м кВ;
  2. Дві квартири в Вінниці 70, 5 м кв та 62,7 м кв
  3. Квартиру в Києві в 109.6 м кв – на дату придбання за ціною 865260 грн по курсу 11грн на 2014 рік приблизно 80000 $

Комерційна нерухомість:

  1. Один офіс у Вінниці 176 м кв
  2. Три виборничо-комерційних приміщення по 1341, 242, 641 м кв відповідно
  3. І ще одинофіс в Києві – 107, 9 м кв.

І головна родзинка декларації «заслуженої журналістки» та борця за права зубожілих українців – апартаменти в курортному місті Болгарії.

І хоча в графі вартість придбання в більшості об’єктів ціна відсутня, у виправленій декларації Тетяна Редько була вимушена вказати вартість придбання закордонних апартаментів, куди за словами колег їздить відпочивати не рідше одного-двух разів на місяць. Отже вартість апартаментів вказана 1 мільйон 236 тисяч гривень.

Звичайний, навіть добротний будинок на рідних берегах, на землі дідів і прадідів журналістці носа крутить. Не дуже хочеться в цю землю вкладатися, розвивати і берегти її. І допоки люди вкладають сили і кошти у рідні серцю краєвиди, будуються для дітей і внуків, вінницька депутатка воліє все ж мати запасні хороми за межами української юрисдикції.

За самими стриманими оцінками експертів з нерухомості мінімальна вартість квартир, офісних приміщень в столиці та Вінниці, чисельної комерційної нерухомості орієнтовно складає більше пів-мільйона доларів – 600 000$, або ж по нинішньому курсу – приблизно 16 мільйонів 200 тисяч гривень!

У власності подружжя два автомобілі:

Автомобілі БМВ Х5 і фольксваген «Е» класу. За даними провідного сайту з продажі автомобілів Авто.Ріа два автомобілі коштують приблизно 40000 $ + 25000$ = 65000$, або 1 мільйон 755 тисяч гривень

Якщо сюди додати задекларовану готівку: 180 тис. грн, 69 тис. доларів і 29 тис. євро. У її чоловіка 250 тис.грн, 29 тис. доларів і 18 тис євро та 440 тис. грн на банківських рахунках – отримаємо орієнтовну загальну суму задекларовних актививів на суму 931 000 доларів США або приблизно 26 мільйонів гривень.

«Чесна» журналістка і доларова мільйонерка

І якщо ця сума, на перший погляд, виглядає прикрою новиною, ну недотягнула журналістка до завітного 1 мільйона доларів. То помилимось. Якщо врахувати, що Тетяна Редько не задекларувала ювелірних прикрас, коштовних шуб та інших аксесуарів, притаманних всім заможним жінкам, (у яких Тетяну Редько звикли бачити вінничани на офіційних і не офіційних елітних тусовках); зробити похибку на наші мінімальні розрухунки вартості активів то робимо висновок, що теоретично, Тетяна Редько – чесний журналіст та опозиційний діяч, а фактично – доларовий мільйонер з усіма відповідними причандалами таких політичних заробітків.

Але річ не у самому майні, готівці та банківських вкладах. Річ у джерелах їх отримання. З огляду на декларовану неодноразово Тетяною Редькозбитковість газети, що дозволяло понад 10 років отримувати гроші з обласного бюджету «за висвітлення діяльності влади», це не може бути головним джерелом надходжень.

То звідки мільйонні статки?

Для того, щоб дізнатися про це, варто проаналізувати придбання рухомого і нерухомого майна у власність. Тут слід пам’ятати, по-перше,Тетяна Редько тричі була депутатом Вінницької обласної ради, щоправда від різних політичних сил. У 2006 році – від партії Ющенко, у 2010 році – від «партії Домбровського», у 2015-му – від «Батьківщини», по-друге,редакторка-активістка бере участь у всіх мас-медійних і піар-кампаніях з моменту дострокових виборів вінницького мера у 2000 році.Це дуже важливо. Чому? Дізнаєтесь згодом.

Отже, за хронологією, перше вартісне придбання Тетяни Редько сталося у1996 році – це квартира на 67 квадратів. Її до уваги не беремо.

Далі, у 2003 році у власності Редько з’являєтьсяжитловий будинок. Прикметно, що це сталося після парламентських і місцевих виборів 2002 року. Також земельна ділянка у Міз.Хуторах. Тоді її газета надавала рекламні площі різним політсилам, навіть конкурентам, за гроші.

У 2007 році у власності декларантки з’являється три земельні ділянки і виробниче приміщення. У 2008 році – офіс у місті Київ. Це сталося після виборів у 2006 році і дострокових парламентських виборів 2007 року.

У 2009 році – виробниче приміщення у Вінниці, під наступні вибори 2010 року. У 2010 році Редько придбала офіс по пр. Космонавтів, земельну ділянку у Ксаверівці придбав її чоловік. Це сталося після виборів президента у 2010 році.

У 2012 році – квартира у Вінниці. Далі, суттєві придбання були здійснені у 2013 році, після парламентських виборів 2012 року. Це: нежитлове приміщення, і величезна земельна ділянка у Хмельницькій області.

Потім, після дострокових президентських виборів 2014 року у власності Редько з’являється квартира у Києві. Після цього, у 2015 році – купуються апартаменти у Болгарії.

Крім того, після виборів 2012 року, чоловік Редько придбав два дорогі автомобілі «Фольсваген» Е класу і БМВ Х5. Їх загальна вартість не задекларована, а оціночнавартість на ринку тоді становила на момент придбання в межах 100 тисяч доларів.

Висновки з декларації

Згідно аналізу, чітко зрозуміло, що головні придбання Тетяною Редько зроблені після виборчих кампаній. Коли з’являлися публікації різних політичних сил, без позначки «політична реклама» (таку приховану рекламу називають «джинса»),коли друкарня, якою вона володіє, друкувала різноманітну агітаційну продукцію. Скоріш за все за не облікована готівка. Тобто ухиляння від сплати податків – очевидне.

На доказ цього, у 2014 році лідером за кількістю «джинси» стала газета "33 канал" – 32,2 %. Це висновок оприлюднений незалежними експертами. А у ЗМІ з’являлися публікації про те, як заробляли «чесні правдоборці» гроші у співпраці з владою регіоналів у 2013 році.

Отже, людина, що виставляє себе чи не єдиним в області «принциповим журналістом», борцем з корупцією і злочинною владою – це депутат облради трьох скликань Тетяна Редько – заробляє на замовних статтях, обливанні брудом неугодних, обслуговуючи певних представників влади.

Хоча і до самої декларації вся принциповість, патріотизм та вдавана опозиційність найуспішнішого лайномета Вінниччини стала цілком зрозумілою. Адже політична заробітчанка радісно обслуговувала на політично-інформаційній окружній будь-яку політичну силу, чи політика, аби гроші платили. За що вже давно вінницького лайномета ніхто не називає на прізвище, а лише на прізвисько – Редька.

Така чесна журналістика продовжується і зараз.

Фото "Власно.інфо"

За матеріалами: АНТИКОР

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео