Авто за мільйон і бізнес в Криму: журналісти дізналися про таємні багатства головного пожежного Одещини

Авто за мільйон і бізнес в Криму: журналісти дізналися про таємні багатства головного пожежного Одещини
137725 ПЕРЕГЛЯДІВ

Заступник голови Державної служби з надзвичайних ситуацій в Одеській області Михайло Вовк не задекларував автомобіль Mercedes GL 550, який коштує близько 1 млн гривень. Більш того, елітний транспортний засіб було придбано чиновником ще в 2012 році.

Про це повідомляє Bihus Info .

Стаж Вовка в системі ДСНС становить 35 років. До 2005 року він працював на керівних посадах МНС АР Крим, два роки очолював Полтавське обласне управління ДСНС, з 2007 року — в Одесі. Примітно, що Вовк і його нинішня дружина Ольга ніколи не мали бізнесу. Згідно з декларацією за 2016 рік, сім’я заробила 395 тис. гривень.

У власності пожежного значиться квартира в Одесі на 108 кв.м, машиномісце, нежитлова нерухомість на 420 кв. м у Ялті і автомобіль Hyundai Santa FE, який коштує щонайменше 700 тис. гривень.

З 2003 по 2007 роки Вовк працював на керівних посадах в МНС АР Крим. Його тодішня дружина Наталя Вовк в цей час була співвласницею протипожежної фірми «Компас». Компанія досі займається проектуванням і установкою систем пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу. Як тільки Вовк розлучився з дружиною Наталею. жінка із співвласників фірми зникла. Сам Вовк у 2007 році переїхав і очолив Одеське управління ДСНС, разом з ним переїхала і фірма. Зараз вона значиться серед ліцензіатів ДСНС і як раніше встановлює пожежні системи.

У Ялті також залишився клон — ще один «Компас». Фірма зареєструвалася під тією ж назвою, але вже в окупованому Криму. Власник фірми — давній бізнес-партнер вже екс-подружжя Вовка Сергій Зінченко. Він також власник і одеського протипожежного «Компаса», який надає такі ж послуги.

Також з Ялти до Одеси переїхала компанія «Фаетон 2002». Вона монтує пожежну сигналізацію і до недавнього часу була записана на рідного брата Михайла Вовка — Сергія. Брат живе в Черкасах, але фірма переїхала з АР Крим ближче до пожежного в Одесу.

Фірма «Компас» і «Фаетон» займаються встановленням пожежної сигналізації і передачею тривожного сигналу до ДСНС. З 2015 року в Україні сигнал про пожежу передається виключно через приватні компанії. Така преференція приватних посередників затверджена наказом міністра внутрішніх справ Арсена Авакова в 2015 році у «Правилах з пожежного нагляду».

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео