Будинок нового губернатора будували як «оздоровчий корпус» і узаконили через борги

Будинок нового губернатора будували як «оздоровчий корпус» і узаконили через борги
28444 ПЕРЕГЛЯДІВ

Галина Туринок, дружина нового голови Запорізької облдержадміністрації Віталія Туринка, має ділянку площею 0,29 га на території колишнього табору «Маяк» на Великому лузі, на якій знаходиться будинок у 738 кв м. Про це написала Лілія Статівко у «Запорізькому центрі розслідувань».

Земля знаходиться в оренді, договір укладено в грудні 2012 року на 19 років, з правом продовження. Майно відображено в декларації Віталія Туринка.

Ділянка (кадастровий номер 2310100000: 04: 042: 0600) має «рекреаційне» цільове призначення – для розміщення оздоровчого комплексу.

Але фактично на ділянці розташований приватний будинок сім’ї губернатора. У його декларації відображено інформацію про житловий будинок на 738 кв м, який оформлений на дружину Галину за місяць до отримання в оренду ділянки.

У 2012 р. Галина Туринок як ФОП подала позов на ПП «Діапазон» іншого запорізького підприємця Олега Лукомського. Приводом для позову стало те, що Туринок і «Діапазон» інвестували в реконструкцію оздоровчого комплексу на цій землі гроші: 150 тис грн. з боку Туринок і 50 тис грн. з боку Луковського.

Будівництво йшло у в 2008-2011 рр. ПП «Діапазон» не вклало свою частку, в зв’язку з чим Туринок звернулася до суду, вимагаючи визнати за нею право власності на всю будівлю.

«Діапазон» погодився з позовними вимогами в повному обсязі, пославшись на свою фінансову неспроможність, і суд визнав право власності за Галиною Туринок. Так було зроблено для того, щоб з земель рекреації вивести землю навколо будинку під приватну забудову.

Аналогічна тяжба була і по сусідній ділянці, де вже відповідачем була сама Галина Туринок, а позивачем – відомий запорізький бізнесмен Олег Серовський. Там відбувалася така ж історія – Галина Туринок недофінансувала реконструкцію іншого оздоровчого комплексу, права власності на цей комплекс було визнано за Серовським.

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео