Єфімов нарощує обороти. Підприємство, придбане за 400 гривень, приносить сотні мільйонів прибутків

Єфімов нарощує обороти. Підприємство, придбане за 400 гривень, приносить сотні мільйонів прибутків
197013 ПЕРЕГЛЯДІВ

Лише два тижні тому чинний нардеп від БПП Максим Єфімов, який знову обрався до парламенту 9 скликання, задекларував 22 мільйона прибутків від ПРАТ “КЗВВ”. Кілька днів тому він знову отримав прибуток від цього підприємства – ще понад 2,8 мільйона.

Про це стало відомо із суттєвих змін у декларації політика.

9 серпня Єфімов задекларував дохід – погашення заборгованності згідно договору відступлення прав вимоги від ПРАТ “КЗВВ” у розмірі 2 мільйони 804 тисячі 920 гривень.

16 липня народний депутат від БПП Максим Єфімов за рахунок того ж підприємства став багатшим на 25 мільйонів гривень, а місяць до того – ще на 14 мільйонів.

На початку червня Єфімов став багатшим ще на 45 мільйонів 650 тисяч гривень. Тоді він вніс чотири зміни, три з яких були також доходом від погашення заборгованності згідно договору відступлення прав вимоги ПРАТ “КЗВВ”.

2 травня дохід від ПРАТ “КЗВВ” склав понад шістнадцять мільйонів гривень.

Слід зазначити, що другого квітня Єфімов також задекларував чотири мільйониприбутків від цього підприємства. 14 лютого Єфімов задекларував більш ніж 6,6 мільйонів гривень прибутку від нього.

Редакція ІНФОРМАТОРа пильно стежить за змінами у деклараціях чиновників та депутатів, і така активність Єфімова у декларуванні мільйонних прибутків вже перетворилася на відверте знущання над простими українцями.

З початку поточного року нардеп збагатився більше ніж на 286 мільйонів гривень.

20 листопада минулого року за один день Єфімов став багатшим на 54 мільйони гривень. Переважну частину прибутку він отримав від тієї ж юридичної особи – ТОВ “ФУРЛЕНДЕР ВІНДТЕХНОЛОДЖІ”, а також від підприємства “КЗТС Машинінг”. А через тиждень задекларував майже 26 мільйонів доходу прибутку з останньої фірми.

Цікавим є той факт, що народний депутат від фракції БПП Максим Єфімов купив контрольний пакет акцій вже згаданого вище підприємства “КЗТС Машинінг” у червні 2018-го року за 400 гривень і вже у жовтні минулого року задекларував дохід від компанії у понад 25 мільйонів.

У графі вид доходу було вказано, що депутат від БПП отримав прибуток у результаті погашення заборгованості згідно договору уступки прав вимоги. Юрист видання пояснив, що укладення такого документу передбачає передачу прав кредитора іншій особі, яка і має отримати вказану виплату. Тобто Єфімов отримав право стягнення заборгованості з боржника замість іншої людини, на підставі укладеного договору. Таким чином, лише з початку літа минулого року, вклавши 400 гривень, народний обранець від пропрезидентської фракції отримав багатомільйонний прибуток.

На парламентських виборах у 2014 році Єфімов пройшов у Верховну Раду VIII скликання самовисуванцем по виборчому округу № 48 (Донецька область), набрав 34.12 % голосів виборців. У Верховній Раді Єфімов входив у Блок Петра Порошенка.

Позачергові вибори у народні депутати України, які мали місце 21 липня 2019 року, Єфімов теж виграв. Згідно даних ЦВК, він отримав 54,88 відсотків голосів як самовисуванець на одномандатному виборчому окрузі №48 в Донецькій області, набагато випередивши конкурентів (зокрема, на окрузі балотувався “двійник” Єфімова, який отримав четверте місце, – ред.).

Тож, Єфімов ще мінімум чотири роки продовжить дивувати своїми статками пересічних українців. І знову стане одним з найбагатших нардепів Ради, тепер вже нового скликання.

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео