Мільйони «дитячого хірурга» Пригунова

Мільйони «дитячого хірурга» Пригунова
28273 ПЕРЕГЛЯДІВ

Голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов разом з дружиною володіє мільйонними статками.

Шлях до влади

Попри доволі молодий вік (44 роки), Гліб Пригунов в політиці вже достатньо давно. Свій політичний шлях він розпочав у 2002 році, коли очолив міську організацію партії «Реформи і порядок», від якої в тому ж році став депутатом Кіровської районної ради на той час Дніпропетровська. Пізніше Пригунов входив до партії «Наша Україна», був одним з регіональних лідерів партії «Фронт змін» Арсенія Яценюка, а після 2014 року примкнув до БПП. Як бачимо, політичні партії він змінював доволі часто. Не дарма ж його прізвище співзвучне з російським словом «прыгать».

Коли ж Пригунов опинявся «за бортом», він створював громадські організації та заново пробивався у владні кабінети. 1 з 2 Гліб Пригунов і його дружина Юлія Бурдужа Гліб Пригунов і його дружина Юлія Бурдужа Слава і влада до Гліба Олександровича прийшли три роки тому, коли він підкорив нові вершини у своїй політичній кар’єрі. З жовтня по грудень 2015 року Пригунов попрацював заступником голови Дніпропетровської обласної адміністрації, а 16 грудня його призначили головою Дніпропетровської облради. На цій посаді він продовжує працювати по сьогоднішній день. Гліб Пригунов – кандидат від БПП «Солідарність» Політика не завжди була невід’ємною частиною життя Пригунова. На зламі 90-х і 00-х він сім років пропрацював хірургом у Дніпропетровській обласній дитячій клінічній лікарні.

Сімейні статки «дитячого хірурга»

Робота на державу допомогла Глібу Пригунову заробити чималі статки. Матеріальний стан політика відображений в його електронній декларації за поточний рік. При ознайомленні з декларацією перше, що кидається в очі – помірні офіційні доходи голови Дніпропетровської облради і його дружини за 2017 рік, та при цьому чималі суми готівкою і на банківських рахунках, якими володіє сім’я. Так, за минулий рік Пригунов заробив 251 609 гривень.

Дружина політика Юлія Бурдужа задекларувала ще менші заробітки: 185 500 гривень доходу від заняття підприємницькою діяльністю та 32 248 гривень зарплати.

Відносно невеликі офіційні доходи Гліба Олександровича і його дружини не заважають їм бути достатньо заможними людьми. У цьому легко переконатися, якщо заглянути в е-декларації у розділ «грошові активи». Виявляється, подружжя Пригунових – мільйонери. Якщо вірити декларації, голова Дніпропетровської облради зберігає готівкою 200 тисяч гривень та 10 тисяч доларів. На рахунку в «Ощадбанку» політик зберігає значно більшу суму коштів: 404 490 гривень, 91 200 доларів та 20 100 євро.

Дружина Пригунова задекларувала ще більші грошові активи. З готівки у неї – 40 тисяч доларів, а на рахунках в «Ощадбанку» – 35 тисяч доларів та 2 мільйона 88 тисяч гривень.

Загалом подружжя Пригунових володіє більше 2,5 мільйонами гривень та 176 тисячами доларів (у переводі на національну валюту це майже 5 мільйонів гривень).

Якщо ж загальну суму грошових активів Пригунових (приблизно 7,5 мільйонів гривень) розділити на річну зарплату голови Дніпропетровської облради (250 тисяч гривень), то виходить, щоби накопичити відповідну суму коштів, Глібу Пригунову прийшлося б впродовж 30 років у повному обсязі заощаджувати свою зарплатню. Або ж мати значні неофіційні доходи невідомого походження, що в Україні не є рідкістю для людей, які працюють в органах влади.

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео