НАБУ розпочало досудове слідство довкола багатства нардепа Романа Заставного

НАБУ розпочало досудове слідство довкола багатства нардепа Романа Заставного
140168 ПЕРЕГЛЯДІВ

Справа була відкрита 25 березня. За повідомленням УН, зареєстровано кримінальне провадження за заявою депутата місцевого рівня, йде мова про Тараса Білана.

Тарас Білан – нині депутат Тернопільської міської ради, член фракції БПП — «Солідарність».

У період, коли Роман Заставний перебував на посаді міського голови (2006-2010), Тарас Білан працював секретарем міськради.

На своїй сторінці в соцмережі депутат міської ради опублікував відповідь від НАБУ на звернення ГО «Тернопільські підсумки», яку він очолює.

Зі сторінки у Фейсбуці Тараса Білана

У відповіді НАБУ вказано, що ними розпочато досудове слідство в кримінальному провадженні за ознаками правопорушення, вчиненого народним депутатом Романом Заставним. Йому інкримінують внесення завідомо недостовірних відомостей у щорічній декларації за 2017 рік. Тобто, статтю 366-1 Кримінального кодексу – декларування недостовірної інформації. Як повідомляють, в рамках розслідування перевіряються обставини недекларування Заставним майна майже на 2 млн гривень за 2017 рік.

У вересні минулого року з ініціативи Володимира Мединського, начальника Управління обліку та контролю за використанням комунального майна ТМР, розпочато процедуру продажу комунального майна в центрі Тернополя, відомого як приміщення теперішнього ресторану «Файне місто».

Проектом рішення сесії міськради, авторства В. Мединського, передбачалося, що приміщення, площею 1205,2 кв. м. викупить орендар ТОВ «Україна» Ресторан». Це товариство належить родині Романа Заставного.

14 листопада 2018 депутати проголосували за те, щоб дозволити підготовку продажу об’єкту, але за ціною не менше, ніж 30 мільйонів гривень.

23 січня цього року на сайті Тернопільської міської ради оприлюднене повідомлення, що майно єдиного майнового комплексув м. Тернополі по бульв. Тараса Шевченка, 23 приватизовано ТОВ “Україна” Ресторан за ціною продажу 30010800 грн. з ПДВ.

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео