НАЗК розпочало повну перевірку е-декларацій ще 22 осіб

НАЗК розпочало повну перевірку е-декларацій ще 22 осіб
82629 ПЕРЕГЛЯДІВ

Національне агентство з питань запобігання корупції розпочало повну перевірку е-декларацій ще 22 осіб, серед яких депутати, судді, прокурори, податківці. Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

НАЗК вирішило провести повну перевірку декларацій 22 осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки.

Як повідомляється, проведення повних перевірок 18 осіб розпочато після отримання інформації про можливе відображення у декларації недостовірних відомостей. Це, зокрема, декларації судді Апеляційного суду Київської області Віталія Загоруйка, нардепа Юрія Воропаєва, депутата Київської облради Вячеслава Соболєва та інших.

Також НАЗК розпочало повну перевірку декларацій чотирьох службовців, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище. Це директор юридичного департаменту Мінприроди України Володимир Бучко, начальник Державної екологічної інспекції у Харківській області Артем Георгіян, заступник Вінницького міського голови Сергій Матусяк, прокурор Луганської області Володимир Янко.

Перевірка зазначених декларацій триватиме 60 календарних днів та буде розпочата наступного дня за днем ухвалення рішення.

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео