НАЗК встановило, що нардеп Павелко незаконно збагатився на 27,3 млн грн

НАЗК встановило, що нардеп Павелко незаконно збагатився на 27,3 млн грн
251260 ПЕРЕГЛЯДІВ

Національне агентство з питань протидії корупції (НАЗК) затвердило результати повної перевірки декларацій народного депутата (фракція «Блок Петра Порошенка»), глави бюджетного комітету Верховної Ради Андрія Павелка за 2015, 2016 і 2017 роки.

Відповідні рішення були прийняті 29 грудня в ході позачергового засідання НАЗК, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

Під час голосування по кожній з декларації троє членів агентства виступили за, двоє – проти.

Як повідомляють Подробности, відповідно до цих рішень повна перевірка виявила в деклараціях нардепа ознаки незаконного збагачення на загальну суму в 27 млн 329,5 тис. гривень. Крім того, встановлено, що Павелко надав недостовірні відомості про:

— доходи від продажу нерухомості на суму 2,2 млн гривень;

— фінансові зобов’язання по поверненню коштів в розмірі 215 млн гривень, отриманих за елітний нічний клуб «Опера» в Дніпрі, продаж якого ще в 2012 році був визнаний недійсним в судовому порядку;

— цивільну дружину Катерину Чаус і її доньку, які є членами сім’ї Павелка, однак, спільне проживання з ними він приховує;

— витрати на розкішний відпочинок за кордоном і оренду елітної квартири.

Також НАЗК визнало порушенням антикорупційного законодавства той факт, що Андрій Павелко поєднує виконання депутатських повноважень зі входженням в раду директорів прибуткової компанії УЄФА (UEFA Events SA).

Зазначається, що перевірку декларацій Павелко НАЗК почало ще 11 травня 2018 року. І активісти неодноразово заявляли про її безпідставне затягування.

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео