Один з найбагатших військових прокурорів придбав нерухомості на п’ять мільйонів

Один з найбагатших військових прокурорів придбав нерухомості на п’ять мільйонів
168967 ПЕРЕГЛЯДІВ

Начальник управління забезпечення діяльності військових прокуратур, один з найбагатших прокурорів України Григорій Рябенко придбав нерухомості на п’ять мільйонів гривень.

Про це стало відомо із суттєвих змін у декларації прокурора. Вчора, 15 серпня, Рябченко задекларував придбання квартири та машиномісця на загальну суму 5 мільйонів 11 тисяч 928 гривень.

Квартира у столиці площею понад 138 квадратних метрів коштувала прокурору 4 мільйони 319 тисяч 768 гривень.

Машиномісце (ймовірно, мова йде про підземний паркінг, адже реквізити продавця обох одиниць нерухомості збігаються, – ред.) коштувало Рябенко 692 тисячі 160 гривень.

Декларація прокурора Рябенка за минулий рік вражає. Тільки нерухомості у нього та дружини – 6 об’єктів: дві квартири в Києві, квартира та гараж у Світловодську Кіровоградської області, гараж і машиномісце у Києві. Незрозуміло, навіщо прокурору ще одне машиномісце, придбане нещодавно, адже згідно декларації, Рябенко має лише один недорогий автомобіль 2013 року випуску. І три місця для нього.

З доходів за минулий рік вказано зарплату прокурора та його дружини – 843 038 та 400 015 + 87 950 грн. відповідно (дружина працює одразу у двох структурах, – ред.), пенсія Рябенка у розмірі 326 419 грн. та проценти від вкладів у банках на загальну суму 110 тисяч 479 гривень.

На шести банківських рахунках подружжя тримає 382 тисячі 821 гривню, готівкою – 1 388 450 гривень, 161 тисячу доларів США та 92 тисячі євро. Також у дружини є активи у дорогоцінних (банківських) металах на 73 260 гривень.

Григорій Миколайович працює в органах військової прокуратури з серпня 1992 року. До призначення військовим прокурором регіону Рябенко обіймав посаду начальника відділу нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні Головної військової прокуратури. Його дружина – Руслана Рябенко – працює у Київському апеляційному господарському суді та у Північному апеляційному господарському суді. Ніколи не працюючи в бізнесі, а лише у державних структурах, Рябенко нажив чималих статків.

У 2015 році найбагатшою серед родин регіональних прокурорів та поліцейських виявилася сім`я Григорія Рябенка, військового прокурора Центрального регіону України (з березня 2015 року). Відповідно до декларації, статки прокурора та його дружини перевищували у гривневому еквіваленті 11 мільйонів. Лише десята частина цієї суми зберігалася на депозитах. Та й цього було достатньо, щоб отримати у 2015 році близько 100 тисяч гривень відсоткового прибутку.

А у 2018 році Рябенко опинився вже на дев’ятому місці серед найбагатших прокурорів України.

Рябенко відомий тим, що розслідував вибухи на складах з боєприпасами під Ічнею Чернігівської області, що мали місце у листопаді 22018 року. Тоді причиною вибухів він назвав диверсію.

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео