Політик-аутсайдер Любов Цимбалюк. Наскільки реальними є шанси стати нардепом від Житомира?

Політик-аутсайдер Любов Цимбалюк. Наскільки реальними є шанси стати нардепом від Житомира?
28931 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вже перший тур президентських виборів показав, хто буде рватися до влади через парламент і місцеві органи самоврядування, щоб наблизитися до корупційних потоків нової влади, щоб смачно їсти і солодко спати.

Хто ці люди, – з’ясовувати потрібно заздалегідь, розкриваючи їх таємницю і результативність діяльності на поточних посадах. Але найголовніше – потрібно зрозуміти, як ці посади впливають на зростання їх нелегальних доходів

Цимбалюк – депутат міськради від «Батьківщини»

У Житомирі відкриває список персон, які підлягають перевірці на чесність, нинішній депутат міської ради від «Батьківщини», голова цієї фракції, колишня виконувачка обов’язків мера Житомира в 2015 році (одна з найбагатших, між іншим, на той момент міських голів в Україні) Любов Цимбалюк.

У випадку перемоги на президентських виборах Юлії Тимошенко житомирянка Любов Цимбалюк однозначно висуватиметься в парламент (за партійними списками або за мажоритаркою – особливої ролі не грає). Але чи оберуть її житомиряни з таким довжелезним шлейфом негативу, – це інше питання. Агентство журналістських розслідувань продовжує серію матеріалів про можливих кандидатів у депутати-2019, їхні обіцянки і незаконні прибутки.

Вибори провалила, дітей – обдурила

Отже, Любов Цимбалюк – політик-аутсайдер, як назвали Любов Володимирівну місцеві ЗМІ після скандалу з дитячим центром «Завтра», який вона відкрила, але потім з тріском закрила.

Тоді, 2015 року, в ході передвиборчої кампанії на посаду міського голови Цимбалюк активно спекулювала турботою про дітей.

На пафосній презентації спеціалізованого тренінго-освітнього центру «Завтра» не вистачало, хіба, що циган з ведмедями. Любов Володимирівна у не менш пишномовних промовах переконувала, що діти – це «наше все і турбота про них вища за власне благополуччя».

Минуло сім місяців. Цимбалюк провалила вибори, а Центр – закрили…

Так-так, саме з закриттям Центру «Завтра» в низці ЗМІ Любов Володимирівна удостоїлася клейма «політик-аутсайдер». За великим рахунком так воно і є. Багато хто тоді були впевнені у легкій і безапеляційній перемозі Цимбалюк на виборах-2015. Напередодні оголошення результатів вона вже приймала привітання з перемогою і розпивала, як писали тоді місцеві ЗМІ, шампанське в компанії… цікавого молодого чоловіка. А ресторан «Шале», що належить їй, готувався до грандіозного торжества з приводу коронації Цимбалюк на Житомирському престолі.

До речі, готельно-ресторанний комплекс «Шале» у Зарічанах звели якраз під час її мерства. Простий збіг чи прямий зв’язок її бізнесу і хлібної посади?

«Шале», що не менш цікаво, частенько фігурує у повідомленнях про різного роду політичні «сходняки». У жовтні 2014-ого ресторан під час візиту Петра Порошенка виконав роль робочого кабінету для міністра МВС Арсена Авакова. А напередодні виборів міського голови-2015 тут періодично збиралися прихильники Цимбалюк на «таємні вечері».

Обіцяти – це вам не мішки перевертати!

Невиконання обіцянок – це своєрідна фішка політика житомирського розливу Цимбалюк. Напередодні все тих же виборів 2015-го року вона заявляла про готовність нагородити педагогів обласного центру грошовими преміями на День вчителя. Спочатку процес виплати премій затягували, а коли вчителі стали намагатися з’ясувати долю асигнувань – їх просто проігнорували.

Полум’яна захисниця їхнього світлого майбутнього не стала нічого змінювати і в нинішній кампанії. З соратниками по «Батьківщині» вона активно пройшлася навчальними закладами Житомира з однією лише різницею – гучних заяв, на кшталт фінансового заохочення, не було. Усе більше загальні фрази – до чого довела педагогів і педагогіку нинішня влада, а при нас – то вже точно гірше не буде…

У цьому ж пості звучать (прочитайте уважно) і відверті заклики до повалення чинної влади главою фракції «Батьківщина» в обласній раді Володимиром Кропивницьким.

Це владі (Петра Порошенка) ще недавно він служив і хитро використав для набивання електорату.

Але повернемося до «обіцянок» Любові Володимирівни. Доля Центру «Завтра» спіткала і критий художній майданчик на Михайлівській. Гучна заява про його створення в підсумку виявилася базарним базіканням цього, з дозволу сказати, політичного діяча. Коли через півроку після її обіцянки вирішили поцікавитися, як йдуть справи з питанням реалізації обіцяного, виявилося, що в міськраді відсутні хоч які-небудь згадки про можливе створення художнього майданчика!

Фікцією в результаті виявилися і її обіцянки виділити трикімнатні квартири чотирьом сім’ям, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а також гучні погрози боротьби зі стихійною торгівлею на вулицях Житомира.

Живе Цимбалюк на одну зарплату

Але це, як казав професор в «Джентльменах удачі», так – просто дрібниці. Головну мантру Любов Володимирівна повторює стабільно-постійно. Мовляв, бізнесом займаються чоловік і син, а вона живе на одну зарплату. Так було в 2013-му, коли вона стала секретарем міськради при регіоналові Володимирові Дебое.

«Держслужбовці не можуть мати власний бізнес. Як ви вирішили це питання?»

«Мій чоловік і син займаються бізнесом, тому не було ніяких проблем передати свій бізнес їм. Усе те, що було і значилося на мені, я все закрила, через кілька днів закінчаться всі формальності».

Це витяг з інтерв’ю Любові Цимбалюк zhitomir.info від 15 липня 2013 року, коли вона тільки приступила до обов’язків секретаря міськради.

Цимбалюк була в трійці найбагатших мерів України та має нерухомість в окупованому Криму

Кілька днів затягнулися… на роки! Вже в 2015-му в. о. міського голови не найбільшого і не промислового обласного центру виявилась в трійці найбагатших мерів України. Її обійшли лише харків’янин Геннадій Кернес і столичний Віталій Кличко. При заявленій офіційній зарплаті в 5-5,5 тисячі гривень у декларації цифра виявилася вдвічі більшою. Замість 60-66 тисяч у неї виявилося 116,4 тисячі. Непогана надбавка до зарплати. Плюс з’ясувалося, що у Цимбалюк найбільша кількість нерухомості у власності в порівнянні з іншими мерами країни.

І врешті – ми ледь не впустили ще один момент. Більшу частину фінансових потоків Любов Володимирівна (605,1 тисячі гривень) отримала за «відчуження майна». Так треба розуміти, що майнові угоди, будь то оренда, або ще що-небудь – це не бізнес?

У ексклюзиві «Грошам» у 2015-му пані Цимбалюк, мало не плачучи, розповіла, як тяжко жити. Особливо порадувала заява екс-секретаря міськради та в. о. мера, що вона не чиновник!? І за відвертої наявності достатку Любові Володимирівні вистачило нахабства запевнити, що живе вона, як і більшість простих житомирян і українців! Дивіться з 3-ї хвилини 50 секунд:

Привертає увагу той факт, що голова фракції «Батьківщина» в міськраді володіє будинком і земельним наділом на території окупованого Криму. І не де-небудь на задвірках, а в найбільш «російському» місті півострова – Севастополі.

Декларації про доходи – окрема і широка тема, до якої ми ще повернемося. Завершуючи ж розмову про обіцянки і життя на одну зарплату, хочеться відзначити, що шість років після гучної заяви не займатися бізнес-справами, Любов Володимирівна в Житомирі скромно керує мережею косметичних салонів «Шарм», рестораном «Шале» і є співзасновником і кінцевим власником фермерського господарства Вручинського. Що цікаво, господарство теж працює на нульовому балансі з нульовим капіталом.

Гола і боса Любов Володимирівна Цимбалюк збирається стати депутатом Верховної Ради!

Дорогі житомиряни, подамо ж їй милостиню і допоможемо в здійсненні цієї заповітної мрії?

Далі буде…

Сергій Бондаренко

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео