Стрільба по «Червоній Книзі»: Семерак схвалює?

Стрільба по «Червоній Книзі»: Семерак схвалює?
192873 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Карпатах випав сніг, не вперше, правда… Але нахабство з фільмування злочину, яке сьогодні побачили користувачі Facebook, дійсно може отримати гілку першості…

Він — син звичайного лісничого Державного підприємства «Рахівське лісове державне господарство» на прізвище Кабаль Володимир Юрійович.

Сьогодні користувачі соціальних мереж викривають їх у браконьєрстві, оскільки вони вполювали рись, подейкують що й тетеруків також стріляли. Особливість полягає в тому, що ці тварини занесені до Червоної Книги України, а отже їх відстріл має каратися згідно статті 248 Кримінального кодексу України «Незаконне полювання».

Кабаль Михайло Володимирович
Кабаль Володимир Юрійович

Син Михайло Володимирович та батько Володимир Юрійович мають нести покарання за частиною 2ою статті 248 КК України, оскільки останній – службова особа, яка використовує своє службове становище, а разом вони – група вже встановлених осіб, які полювали на «звірів, птахів чи інші види тваринного світу, що занесені до Червоної книги України». І покарати їх можуть штрафом від двохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до п’яти років, але, всі погодяться, краще — позбавленням волі на той самий строк. А чи настигне їх феміда цього разу? Якою буде позиція прокуратури? — Зрозуміємо пізніше.

Прислухавшись до Олександра Подобовця, дізнаємось про те, що у Кабаля-молодшого є власний готель «У Кабаля» на Драгобраті, увесь заставлений опудалами убитих на полюванні тварин. Усі докази знаходяться там, нічого шукати та доводити не треба, просто зайти й побачити – обурюється дописувач.

Обурені й ми… Бо місцеві кажуть, що усі розслідування закінчуються в кращому випадку штрафом у 100 гривень, або ж їх просто «пожурять» та відпустять. Як ми з Вами вже знаємо, такої норми у Кримінальному кодексі України не має і бути не може. «Бо Карпати, це не власність кількох місцевих божків!» — констатує Андрій Романюк.

«А може це хтось із високих чиновників собі опудало у баньку замовив?» — допитується пані Плачинда. Мабуть то дочка — Леся Володимирівна, що працює прокурором відділу Рахівського відділу Тячівської місцевої прокуратури, собі у кабінет замовила. Щоб порушникам закону страшніше було.

Пам’ятаєте патріота у білосніжній вишиванці на початку статті? Думку Андрія про те, що «вшивий патріотизм — це убивство і винищення тварин, яких залишилось десь 300 на всю Україну!» поділяємо і ми. «Вибішує не тільки факт, що рись — червонокнижна, а що всяка падаль при баблі розкошує на смертях з усіма дозволами, і робить це безнаказано» — влучно сказано, а от звідки те «бабло» цікаво ж знати…

Кажете, Володимир Юрійович Кабаль лісничий? – Гайда дивитись його декларацію.

Нерухомість:

Автівки:

Останню декларацію пан Кабаль подавав, до речі, 22 березня 2017 року, і що ми бачимо – землі, будинки, квартиру, авто УАЗ, землі, будинки, будинки, землі, гараж, авто ГАЗ, землі, будинки, міні-готель, авто Nissan, авто Fiat, знову землі, авто Renault, недобудова на 336 квадратів, авто Volkswagen і, авжеж, безумовно талановиту дружину-підприємця. На стільки талановиту, що в цінні папери не інвестує.

А, забули про мопед, GEON X-Road 250CB, ну мабуть сам купив…

Пропозиції на мопеди GEON (скріншот із сайту OLX.ua)

Якихось 40 з лишком тисяч гривень, дрібниця, декілька років збирав по-троху від зарплати до зарплати, точно Вам кажемо, бо з річною заробітною платнею 134 тисячі гривень то мабуть за один раз складно.

Ось така казочка, панове, із сином — снайпером, дочкою – прокурором, дружиною – мега талановитим підприємцем, та ось чи казочка ця з хорошим кінцем? – Точно не для «червонокнижної» рисі…

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео