Справу о хабарництві судді Петрика з Києва зупинили через мобілізацію обвинуваченного

Справу о хабарництві судді Петрика з Києва зупинили через мобілізацію обвинуваченного
250643 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вищий антикорупційний суд призупинив розгляд справи за обвинуваченням колишнього судді Київського апеляційного адмінсуду Ігоря Петрика, оскільки його мобілізували. Таке рішення ухвалив ВАКС.

Обвинувачений Петрик подав клопотання про зупинення провадження, оскільки він мобілізований. Наразі колишній суддя обіймає посаду помічника командира бригади з правової роботи— начальника юридичної групи 47-ї окремої артбригади.

До ВАКС надійшов лист від командира військової частини, в якому стверджувалося неможливість Петрика брати участь у засіданнях шляхом явки до суду. Водночас екссуддя  спробував бути присутнім на засідання шляхом відеоконференції з власних технічних засобів, однак через поганий зв’язок не вдалося провести засідання.

Клопотання обвинуваченого   задовольнити. Зупинити судове провадження за обвинуваченням  за ч. 3 ст. 368 КК у кримінальному провадженні № 42016000000003697, до звільнення останнього з військової служби. Нагадаємо, НАБУ і САП затримали екссуддю Петрика на одержанні 5 тис.доларів хабаря. У січні 2017 року його відстороняли від здійснення правосуддя. Наразі справа Петрика слухається у Вищому антикорупційному суді.

За версією обвинувачення, у грудні 2016 року екссуддя Петрик одержав 5 тис. доларів за ухвалення потрібного рішення у справі колегією, до якої він входив. Ішлося про залишення заходу забезпечення у вигляді призупинення процесу анулювання ліцензії приватного підприємства на утилізацію небезпечних відходів. Гроші обвинувачений нібито ховав під суддівською мантією, у спеціально вшитій для цього внутрішній кишені.

368.media

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео