15-16 лютого визначиться доля судової системи

15-16 лютого визначиться доля судової системи
251971 ПЕРЕГЛЯДІВ

Наразі невідомо, чи закрита кримінальна справа Національного антикорупційного бюро проти одного з претендентів на посаду члена Вищої ради правосуддя Олексія Маловацького.

«Немає інформації, чи закрита справа, відкрита Національним антикорупційним бюро України. Один кандидат – чинний член ВРП, у якого є справа щодо шахрайства, відкрита в апеляційному суді, інший – чинний кандидат, на якого НАБУ відкрила справу. І наразі репутація ВРП – під загрозою», – сказали в адвокатській спільноті.

За їхніми словами, якщо подібна людина стане членом ВРП, то репутація судової системи буде підірвана.

«15-16 лютого 2019 року визначиться не лише, хто стане членом Вищої ради правосуддя, а і те, наскільки якісно працюватиме судова реформа і чи не будуть усередині самої системи корупціонери, які засуджуватимуть чесних людей і прикриватимуть таких, як самі», – зазначили в адвокатській спільноті.

Всеукраїнський з’їзд адвокатів відбудеться 15-16 лютого 2019 року. Там обиратимуть двох кандидатів від адвокатської спільності.

Нагадаємо, Вища рада правосуддя (раніше – Вища рада юстиції) – колегіальний, незалежний конституційний орган державної влади та суддівського врядування.

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео