Аграрний рейдер Андрій Гордійчук

Аграрний рейдер Андрій Гордійчук
56864 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ззовні обгортка успішного бізнесмена, біла сорочка, успішні нібито кейси по бізнесу, а насправді це все мильна бульбашка. Погодьтесь, що людині, яка продає свої технології на агровиставці в Німеччині не потрібно красти з власного елеватора зерно, що фермери здають на зберігання. Про це звичайно не напишуть у Форбс чи де інде.

У нього все носить гучні назви. Якщо агрокооператив, то тільки «Перший Національний», якщо бізнес-група, то імені слов’янського бога Сварога, якщо фонд, то «Аграрна наддержава». Та, на жаль, за цією мильною бульбашкою – рейдерство та махінації, якими вже всерйоз зайнялися правоохоронні та антикорупційні органи.

У 2015 році Гордійчук заснував «Перший Національний аграрний кооператив». Кооператив купляв молоко в селян та поставляв на Старокостянтинівський молочний завод. Проте на початок 2018 року, кооператив заборгував 23 мільйона гривень. Завод з кооперативом розрахувався, а кооператив в свою чергу змінив юридичних власників та перереєстрував компанію на нікому не відомих осіб. Так Андрій Гордійчук вкрав у селян 23 мільйони гривень, тому може дозволити собі розкішне життя.

Розкішне життя Гордійчук любить понад усе, так зокрема він не задекларував Мерседес купе S500 з іменними номерами LaReine. Це не єдина машина, яку Гордійчук забув внести у свою декларацію. За даними інсайдерів, у його власності Мерседес з номерним знаком «ВХ0707ВО», Тойота Ленд Крузер 200 – машина супроводження з охоронцями та ексклюзивний Мерседес купе S500 з іменним номерним знаком «LA REINE», так само як і однойменний дизайнерський магазин «LA REINE» його цивільної дружини.  Асортимент магазину становить авторська дорога нижня білизна для жінок. Такий бізнес в Україні не є прибутковим, тому це виключно для статусу жінки в мажорному середовищі.

Ще одне джерело доходу Андрія Гордійчука, — елеватор в маленькому місті Городенка Івано-Франківської області. Схема дуже проста: компанії здають зерно на зберігання на елеватор, але не напряму елеватору, а через фірму прокладку ТОВ «Сапоніт-Інвест». Після того, як фермери здають зерно для зберігання на елеватор в місті Городенка, а після того зерно зникає з елеватора. Таким чином відбувається крадіжка зерна, яке фермер планував продати.  Компанія ТОВ «Сапоніті-Інвест» оформлена на підставних людей, що звільняє їх від кримінальної відповідальності за крадіжку у великих розмірах.

На елеватор, де фактично здійснює діяльність ТОВ «Сапоніт-Інвест» в м. Городенка вул. В. Винниченка 92В, Філією ПрАТ «Зернопродукт МХП» «Перспектив» та ТОВ «Агрополіс» передавалось зерно пшениці, кукурудзи, соняшника. Проте, при неодноразовому зверненні представників Філії ПрАТ «Зернопродукт МХП» «Перспектив» та ТОВ «Агрополіс» упродовж лютого-травня 2018 року щодо відвантаження зерна соняшнику було встановлено факти відсутності зерна на елеваторі ТОВ «Сапоніт-Інвест». Загальна сума збитків завданих діями службовими особами та засновниками ТОВ «Сапоніт-Інвест» поклажодавцям становить 48 мільйонів гривень.

Повернемось до успішного бізнесмена Андрія Гордійчука, який виданню Форбс в 2016 році розповідав про німецьких партнерів, яким він постачав власне високотехнологічне обладнання. А тепер накладіть реальні справи в Україні, афера з молоком на 23 мільйони гривень додаємо сюди вкрадене зерно у фермерів з елеватора – отримуємо «успішного бізнесмена», що любить дороге життя Андрія Гордійчука.

Не від хорошого життя, Гордійчук почав бігати біля Юлі Тимошенко. Він фотографується на всіх подіях, які проводить Юля Тимошенко з назвою «Новий курс». Дивлячись на управлінські якості Гордійчука, не хотілося б побачити його на якійсь з посад в новому уряді Тимошенко, чи народним депутатом від її сили.

gaidaisergey

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео