Чи загрожує Моторолі ліквідація за смерть радника Плотницького

Чи загрожує Моторолі ліквідація за смерть радника Плотницького
244232 ПЕРЕГЛЯДІВ

Днями офіційний представник «Донецької республіки» в Росії Євген Шабаєв повідомив про те, що ватажок самопроголошеної «ЛНР» Ігор Плотницкий для проведення так званих «зачисток» опозиції залучив бойовиків батальйону «Спарта»(ватажок- А. Павлов, «Моторола»).

У своєму повідомленні Шабаєв підкреслює, що глава «ЛНР» Плотницкий отримав наказ на проведення «зачистки» від кураторів з Росії, але виконувати його погодилися лише бойовики батальйону «Спарта».

«Плотва отримав довгоочікуваний для нього наказ на зачистку залишків ополчення в ЛНР. Але оскільки навіть «куратори» відмовилися виконувати «замовлення»цієї суки, то на сучу справу за бабки погодився загін» Lifenews «ного Мотороли — Спарти».
Нагадаю, аналітичний відділ ГІ » Права Справа» поширив інформацію, що наразі, «правоохоронними органами «ЛНР» здійснено контрольований витік інформації про причетність бойовиків батальйону «Спарта» до загибелі Ципкалова і справжніх причин його смерті.

«Поширюючи цю інформацію «силовики» самопроголошеної «ЛНР» мають на меті перекласти відповідальність за ліквідацію колишніх «соратників по боротьбі» на плечі російських кураторів і підконтрольних їх стуктурам бойовиків «ДНР», — йшлося у повідомленні ГІ «Права Справа».

Варто зазначити, що російські куратори не виключають факт ліквідації самого «Мотороли» в Луганську під виглядом відплатної акції з боку поплічників знищених ватажків бойовиків «ЛНР».

Примітно, що фізична ліквідація «Мотороли» задовольняє всі сторони військового протистояння на Сході України.

Автор матеріалу: співголова ГІ «Спільна справа» Дмитро Снєгирьов

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео