«Досить клеїти дурня»: Шустер пригадав Порошенку 5 років «по-новому»

«Досить клеїти дурня»: Шустер пригадав Порошенку 5 років «по-новому»
56727 ПЕРЕГЛЯДІВ

Відомий телеведучий Савік Шустер, який нещодавно анонсував повернення до України та старт нового ток-шоу, поділився думками щодо президентства Петра Порошенка, який програв вибори шоумену Володимиру Зеленському.

«Те, що Порошенко програв, мене тішить, бо люди зрозуміли, хто він. І люди зрозуміли швидше, ніж я… Тому що я не до кінця розумів цієї людини… Петро Олексійович дуже талановитий, дуже здібний президент, але він не повинен керувати державою. Він чим завгодно може керувати… Бо коли ти керуєш державою, то повинен думати про людей, а він думає тільки про себе», — заявив Шустер.

Телеведучий прокоментував уведення Петром Порошенком воєнного стану наприкінці 2018 року, коли він заявив про загрозу повномасштабного вторгнення з боку Росії.

«Військовий стан, який почався у кінці листопада і закінчився через місяць, показав нам, що ця людина не викликає довіри. Чому? Тому що він робить все заради перемоги на виборах. Не заради людей, заради безпеки, не заради чогось ще… «Я буду воювати з Путіним…» Ну з яким Путіним ти будеш воювати?! Годі дурня клеїти – ти з ним розмовляєш тричі на день… Люди перестали поважати його. А коли перестають поважати президента, це проблема. Що повинен був зробити президент в той момент? Він повинен був пояснити людям, де загроза, де небезпека, чому він це зробив, чому в цих 10 областях, чому він позадкував під час дискусії у Верховній Раді… Він був не зовсім щирим. Воєнний стан – серйозна штука, це війна. Люди живуть в умовах війни. Він же нікому не пояснив, навіщо і чому це зробив. Зірвати вибори? Не зірвав…», — обурюється Шустер.

«Якби у мене була можливість взяти інтерв’ю у Петра Олексійовича, я б йому сказав, що хочу поговорити про Дебальцеве та Іловайськ. Для мене це дуже важливо і, думаю, для народу України теж. Це питання номер один: що сталося, чому це сталося, навіщо ви вирішили проводити парад, кому це потрібно було? Цього я не розумію. Чому дані про коридорі опинилися у російського генштабу? Я можу повірити чому завгодно. Я можу вірити начальнику Генштабу Збройних сил України Віктору Муженко, який каже: а як ми могли вивести людей, якщо не даємо їм коридор? Це теж правда. Ось про це я хочу почути, тому що це важливо…», — резюмував телеведучий.

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео