Ігор Мізрах: Рай для котiв або життя домашніх тварин у Німеччині

Ігор Мізрах: Рай для котiв або життя домашніх тварин у Німеччині
56462 ПЕРЕГЛЯДІВ

Німеччину можна назвати «раєм» для котів і собак. Тут права та обов’язки власників тварин розписані до найдрібніших деталей: посуд, щоденне миття, спеціальний корм і, навіть, можливість дивитися у вікно.

«У Німеччині поняття «захисник тварин» зафіксоване у реєстрі професій. Країна перша у світі, де захист тварин прописали у Конституції. Це сталося в травні 2002 року з появою статті 20а», — Ігор Мізрах.

Игорь Мизрах, Мизрах Игорь, Игорь Аркадьевич Мизрах, Ігор Мізрах, Мізрах Ігор, Ігор Аркадійович Мізрах, Мізрах Ігор Аркадійович,

Аби домогтися виконання законів про захист тварин, в Німеччині заохочують скарги на дії сусідів. Безвідповідальним господарям загрожують величезні штрафи. Якщо ви викинете тварину або спробуєте її вбити, — отримаєте 25 тисяч євро штрафу. Не можете утримувати тварину — несіть її до притулку, там про неї потурбується держава.


Регламентовано і перебування чотирилапих на вулиці, в громадських місцях. У Німеччині заборонено вигулювати собаку без повідка у парках, зонах відпочинку і заповідниках. Псів не можна заводити на дитячі майданчики, у магазини і лікарні.

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео