Ігор Мізрах розказав про долю криптовалюти в Україні

Ігор Мізрах розказав про долю криптовалюти в Україні
167509 ПЕРЕГЛЯДІВ

Національний банк України у своїх роз’ясненнях зазначив, що не бачить підстав для заборони криптовалют, що є першим, проте дуже важливим кроком. А от врегулювання цього питання залежить від широкого кола різних державних органів і загалом доволі складне, оскільки зачіпає не тільки криптовалюти, але й токенізацію.

«Думаю, Україна на правильному шляху. І зараз вектор направлений на цілісний розгляд цього питання. На даний момент іде активна робота криптоспівтовариства і юристів над створенням законопроекту про криптовалюти», – сказав Ігор Мізрах.

Игорь Мизрах, Мизрах Игорь, Игорь Аркадьевич Мизрах, Ігор Мізрах, Мізрах Ігор, Ігор Аркадійович Мізрах, Мізрах Ігор Аркадійович,

У перспективі у кожної країни буде власна криптовалюта. Це неминуче і точно змінить весь звичний для нас порядок. Економіка всього світу зміниться. Але зараз ні в кого немає настільної книги «Як буде працювати криптоекономіка». На сотні запитань необхідно знайти відповіді. Наразі було засновано окремий напрямок досліджень, що пов’язаний із вивченням криптоекономіки та національних криптовалют. Засновники планують детально вивчити поточний міжнародний досвід роботи урядів з криптоактивами, створити експертне середовище для цих питань, можливо, попрацювати над деякими загальними, практичними посібниками для представників влади.

«Найбільш надійною і перевіреною залишається біткоін. Незалежно від потрясінь на ринку, біткоін точно втримає свою нішу. Багато із нових криптовалют у своєму протоколі використовували технологічні прориви і, дійсно, внесли в індустрію свої ноу-хау. Найближчим часом навряд чи варто очікувати кардинальних перестановок. Хоча потрібно визнати, що ринок розвивається вкрай інтенсивно і відлік часу в ньому дуже відрізняється від класичного фінансового світу.» — погоджується Ігор Мізрах.

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео