Ігор Мізрах розказав про ескімоський готель і філософію туризму

Ігор Мізрах розказав про ескімоський готель і філософію туризму
167477 ПЕРЕГЛЯДІВ

Про унікальні місця світу варто знати, вони достойні Вашої уваги, і якщо по кишені, то достойні Вашого візиту.

Готель Kakslauttanen розташований у північній частині фінської Лапландії, на території мальовничої місцевості Saariselkä. Комплекс складається з сорока комфортабельних котеджів, п’яти номерів «королівський сьют», одного традиційного лапландського будиночка і одного розкішного котеджу для молодят.

У зимовий період є можливість оселитися як у сніговому ескімоському житлі, так і в одному з 20 унікальних іглу, що зроблені зі скла. А завдяки прозорій стелі можна милуватися північним сяйвом, не встаючи з ліжка. Це настільки чарівне видовище, що Ви забудете про холод зимових днів. Комфорт і якісний сервіс готелю дають можливість відчути себе в теплі та затишку посеред засніженої зими.

Ще один готель, який належить до одних із найбільш унікальних у світі, – це «Aldemar Royal Mare Village & Thalasso 5*». Він – у Греції. Філософія готелю – надати гостям всі умови для здорового способу життя, відновлення душевних і фізичних сил.

«Споруда зведена у традиційному критському стилі, що дозволяє відчути дух стародавньої Греції та поринути в світ грецької гостинності. Готель складається з двоповерхових будиночків, що тонуть у зелені», – сказав Ігор Мізрах.

А ще «Aldemar Royal Mare Village & Thalasso 5*» входить до десятки найкращих центрів таласотерапії в світі (таласотерапія: з давньогрецької Thalassa – море, therapia – лікування). Це напрямок альтернативної медицини, який досліджує цілющі властивості морського клімату, води, водоростей, інших продуктів моря та їх застосування проти різних хвороб).

Серед послуг готелю Aldemar Royal Mare Village & Thalasso 5* – SPA-комплекс і тенісний корт.

«Така краса захоплює і вражає. Кожному з нас бажаю хоч раз в житті відвідати такі прекрасні місця», – зазначив Ігор Мізрах.

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео