Ігор Мізрах розказав про використання тварин у цирках

Ігор Мізрах розказав про використання тварин у цирках
56248 ПЕРЕГЛЯДІВ

Світовий досвід законів про заборону використання тварин у цирках налічує чимало досягнень.

«У світі вже 45 країн ухвалили закони про заборону використання тварин у цирках. З’являються акти про надання допомоги тваринам, які провели своє життя в цирковому рабстві. Після такого життя їм часто потрібна спеціальна реабілітація і турбота», — зазначив Ігор Мізрах.

Игорь Мизрах, Мизрах Игорь, Игорь Аркадьевич Мизрах, Ігор Мізрах, Мізрах Ігор, Ігор Аркадійович Мізрах, Мізрах Ігор Аркадійович,

У Європі подібний закон вже діє в 26 країнах, зокрема в  Польщі, Литві, Латвії, Естонії, Угорщині та Румунії. Загальнонаціональну заборону про використання тварин у цирках запровадили  в 17 європейських країнах. В інших діють локальні заборони. Приміром, у Німеччині кожне місто окремо ухвалювало відповідне рішення. У Бельгії ж папуг і верблюдів віднесли до списку домашніх улюбленців.

«Цікаво борються з використанням звірів у цирках Польщі. Там заборонили не тільки дресирувати їх, а й розповсюджувати квитки на такі заходи. Влада заявила: подібні шоу з тваринами калічать психіку дітей і привчають до насильства», — каже Ігор Мізрах.

Відповідний закон також прийняли Парагвай, Мексика і Болівія. У цирках останньої, до слова, з 2009 року не використовують навіть голубів, собак і коней. Ведуться переговори про запровадження аналогічного закону в Перу та Колумбії.

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео