Ігор Мізрах: «Василь Сухомлинський — педагог від Бога»

Ігор Мізрах: «Василь Сухомлинський — педагог від Бога»
249209 ПЕРЕГЛЯДІВ

Доброго дня. Сьогодні я б хотів підняти таку важливу тему,що хвилює кожного з Вас – це виховання дітей.

Педагогіка – це більше, ніж професія. Це те, що стосується кожного із нас. Ідеї Сухомлинського, так склалось, вони – поза простором і часом. Вони актуальні завжди.

Василь Олександрович завжди наголошував на тому,що будь-яка дитина, учень не може бути пасивним предметом навчання. Це дієвий, активний учасник процесу. Педагогічний підхід Сухомлинського базується на тому, що слід прислухатись до побажань дитини, обов’язково брати до уваги її нахили і здібності. Цей підхід означає гуманізацію навчання, відмову від примусових методів.

Також Василь Олександрович завжди наголошував на тому, що колектив, якісно сформований та злагоджений, — це необхідний інструмент формування особистості дитини.

Сухомлинський необхідною передумовою плідної співпраці учителя та дитини називає любов учителя до дитини.

Хочеться підкреслити ще таку характерну рису освітньої концепції видатного педагога Сухомлинського – педагогіка – це значно більше, ніж дати певний рівень знань, навичок. Це, перш, за все – виховання Людини.

Загалом, наріжним каменем педагогіки Василя Олександровича Сухомлинського можна назвати наступний постулат «Людина – як найвища цінність»

Автор: Ігор Мізрах

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео