На Тайвані почали розробку збройних дронів – Ігор Мізрах

На Тайвані почали розробку збройних дронів – Ігор Мізрах
139533 ПЕРЕГЛЯДІВ

На Тайвані взялися за створення дронів-убивць. Конструктори тамтешнього заводу міністерства оборони розпочали розробки збройних мультикоптерів. За даними місцевих засобів масової інформації, цей апарат готується в двох версіях. Перший варіант матиме T91, а інший – три гранатомети із калібром 40 міліметрів.

Наразі невеликі безпілотники, спроможні нести і використовувати стрілецьку зброю, серійно не випускаються. І експерти називають кілька причин. Серед них – досить складна та дороговартісна розробка для таких апаратів системи стабілізації вогнепальної зброї. А ще в збройних силах на даний момент не існує чинної концепції застосування таких літальних апаратів, озброєних автоматами або пістолетами.

Згідно зі ствердженнями фахівців збройного заводу, де планують розробити військовий дрон, на майбутнє нові збройні апарати розширять бойові можливості наземних підрозділів. Зазначають, що завдяки їм бійці зможуть на безпечній для них відстані набагато раніше відкривати вогонь по своєму супротивнику.

Як зазначають розробники, озброєний літальний апарат, що розробляється на базі квадрокоптера, зможе нести будь-яку вогнепальну зброю, що застосовують бійці сухопутних військ. Прототипи нового дрона, який отримав позначення T91, вже пройшли попередні випробування з автоматом T91 та 40-міліметровим гранатометом. Більше деталей про розробку цього військового дрону вчені не розкривають.

«Нині ці літальні апарати використовуються в різних цілях, але не варто забувати, що дрон (з англійської перекладається як трутень) – це безпілотний літальний апарат, який має військове або ж цивільне призначення», – зазначив Ігор Мізрах.

Дрон є різновидом військового робота.

«У більш широкому розумінні, цей літальний пристрій є мобільним, автономним апаратом, запрограмованим на виконання певних завдань. Це стосується зокрема автономних систем, створених для польоту, розроблених для виконання місій, потенційно небезпечних для людини», – додав Ігор Мізрах.

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео