Нас бояться закордонні інвестори – Ігор Мізрах

Нас бояться закордонні інвестори – Ігор Мізрах
84074 ПЕРЕГЛЯДІВ

Для України потрібно створити нормальну систему кредитування малого та середнього бізнесу, адже це розвиток держави. А ще, на думку багатьох, необхідно прибрати двовладдя. Не може бути в одній країні два господарі. На цьому наголошує Ігор Мізрах.

Игорь Мизрах, Мизрах Игорь, Игорь Аркадьевич Мизрах, Ігор Мізрах, Мізрах Ігор, Ігор Аркадійович Мізрах, Мізрах Ігор Аркадійович,

«Це ж знущання! Заводи здають на металобрухт. Ми не користуємось новими технологіями і держава виділяє на них дуже мало коштів. І тому, хто хотів би створити нове виробництво, завжди не вистачає грошей. Бо в країні немає нормальних систем кредитування. У нашу державу ніхто не хоче вкладатися. До того ж, всі бояться українських органів контролю, що не дають нормально працювати», – каже Ігор Мізрах.

Можливо, варто звернути увагу на досвід інших держав. Але інвестор зайде в Україну лише тоді, коли побачить, що тут можна розвивати малий і середній бізнес.

«Добро – це дуже загальне поняття. Кожен мій ранок починається з того, що мені телефонує мама чи тато і запитують: «Як у тебе справи?» А я кажу: «У мене все прекрасно». Ніколи не говорю, що мені погано. Я хочу, щоб кожен українець, якому ставили такі запитання, міг відповісти: «У мене все добре», – зазначив Ігор Мізрах.

Забагато у нас депутатів. Вони домовляються з владою і не мають своєї думки. Народних депутатів із власною точкою зору дуже мало.

«Найбільша цінність у людях – доброта, чесність, відкритість. Той, хто дивиться в народ, йде в народ і чує його», – додав Ігор Мізрах.

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео