Нас тримають за ідіотів: Рада «продовжила» безстроковий мораторій

Нас тримають за ідіотів: Рада «продовжила» безстроковий мораторій
190133 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вчора Верховна Рада «продовжила» мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення, змінивши одну дату в Земельному кодексі. Хоча насправді ця дата не має жодного значення, адже мораторій є безстроковим.

Земельний кодекс чітко каже, що сільськогосподарську землю заборонено продавати/купувати «до набрання чинності законом про обіг земель сільськогосподарського призначення, але не раніше 1 січня 2017 року». Фраза «не раніше набрання чинності окремого закону» фактично означає безстроковість мораторію, адже такий закон не тільки не прийнятий, але й навіть не поданий до Верховної Ради. Фраза «але не раніше 1 січня 2017 року» просто беззмістовна. Мораторій з юридичної точки зору діє безстроково до прийняття парламентом окремого спеціального рішення.

То навіщо Рада прийняла закон про «продовження» мораторію? Це відбулося під тиском «Батьківщини» та Радикальної партії, які сукупно мають аж 10% народних депутатів у парламенті. Всі розуміють, що від фейкового продовження мораторію нічого не міняється. Але для великих фракцій краще заспокоїти гіперактивних ненависників приватної власності, ніж вступати в безрезультативну дискусію з популістами. Голосуй за «продовження» чи ні, мораторій все одно не скасується!

Виходить, що Верховна Рада в черговий раз витрачає наші гроші і свій час на прийняття абсолютно беззмістовних законів.

Тимошенко та Ляшко не раз на все горло заявляли, що мораторій нібито закінчується в 2017 році. Вони прекрасно розуміють, що це не так. Але дякуючи тупості нашої преси, яка ніяк не наважується спитати політиків «а навіщо продовжувати безстроковий мораторій», над нами просто глумляться. Нас тримають за ідіотів завдяки представникам преси, які ніяк не можуть прочитати одне речення в Земельному кодексі стосовно мораторію.

Автор матеріалу: Мар’ян Заблоцький, економіст

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео