Основні моменти в посланні Путіна важливі для України

Основні моменти в посланні Путіна важливі для України
54225 ПЕРЕГЛЯДІВ

1. Україна випала з фокусу, який змістився убік Близького Сходу. Росія грузне в Сирії і це відбилося в риториці. Путін вкрай недипломатично випав в бік Туреччини, що говорить про продовження конфлікту. Це добре для нас.

2. Це не означає, що Росія залишила нас у спокої, враховуючи візит Путіна вчора в Крим. Просто є трохи часу для перепочинку.

3. Путін готує росіян до стану обложеної фортеці, тому основний месидж був спрямований на вирішення питань внутрішньої стійкості. Звідси імпортозаміщення, підвищення ефективності в боротьбі з корупцією, акцент на несправедливість в судовій системі, лютість покарань. Потрібно випускати пар і Путін зіграв роль доброго царя, який бачить безчинства бояр.

4. Путін практично визнав, що боротьба з корупцією зазнала краху, тому що він відкрито визнав, що з бюджету через сірі схеми виводяться сотні мільярдів рублів.

5. Він визнав, що низькі ціни на вуглеводи — довгий тренд, тому ресурсів буде мало, бо буде сильніша боротьба за ресурси, тому потрібно затягувати пояси.

В цілому основний посил його послання — оборонний. Глобальний характер боротьби в який вплуталася країна вимагає великих ресурсів, яких у Росії бракує. Росія провалюється в себе. І їй світять такі ж критичні 2016-2017 і далі, як для України. Тільки у них «далі» виглядає гірше.

Автор материала: Юрій Романенко

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео