Пашинський може бути причетним до махінацій з обходом санкцій РНБО – Дубінський

Пашинський може бути причетним до махінацій з обходом санкцій РНБО – Дубінський
139088 ПЕРЕГЛЯДІВ

Журналіст заявив про причетність Пашинського до махінацій з обходом санцкій РНБО проти Webmoney.

Нардеп від «Народного фронту» Сергій Пашинський може бути причетним до махінацій з обходом санцкій РНБО проти Webmoney.

Про це на своїй сторінці в Facebook заявив журналіст Олександр Дубінський, зазначивши: після введення санкцій «в заручниках опинилися 4 мільйони гривневих гаманців, суми на яких знецінилися (початку на 50%, а потім дисконт знизився до 25-30%».

За його словами, «сьогодні на одному з сайтів виведення гривень з гаманців Webmoney користувачам пропонується курс 33,1 wmu – гривня – за 1 долар», тоді, як курс системної одиниці wmz – долар – перебуває на рівні 25,3 гривень – «Тобто, якщо сьогодні бути впевненим, що санкції з Webmoney завтра будуть зняті – то на купівлі 10 млн wmz можна зробити прибуток приблизно в 3 млн доларів«.

«Кажуть, що після запровадження санкцій, підприємцям, пов’язаним з бізнесом Webmoney в Україні (їх ще називають «групою банку Центр») запропонували проблему вирішити за 0,5 млн доларів. За «рішалами» при цьому була помітна тінь людини, схожої на народного депутата Сергія Пашинського«, – заявив журналіст.

При цьому він нагадав: про Пашинського говорять «як про людину, яка вдало увійшла в бізнес лотереї МСЛ на 50% – саме перед тим, як РНБО вивів цю компанію з «антиросійського списку санкцій».

Нагадаємо, Борис Герман, який підозрюється в організації вбивства журналіста Аркадія Бабченка, заявив, що оточення Пашинського фінансується з фонду російського президента Володимира Путіна.

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео