Порошенко і його команда домовилися з Кремлем про підтримку на виборах – Дубінський

Порошенко і його команда домовилися з Кремлем про підтримку на виборах – Дубінський
167447 ПЕРЕГЛЯДІВ

Президент Петро Порошенко і його команда домовилися із владою Росії про підтримку на виборах, і в цих цілях передали політику Віктору Медведчуку два ключових інформаційних канали – 112 і NewsOne.

Про це написав журналіст Олександр Дубінський на своїй сторінці в Facebook.

«Відмінне продовження історії з телеканалом NewsOne! Сьогодні Нацрада з телебачення, підпорядкована безпосередньо Порошенку, раптом вирішила не розглядати справу «рупора Кремля». Точно також, як минулого тижня РНБОУ раптом вирішила не розглядати постанову ВР про введення санкцій проти NewsOne. Це означає, що і Нацрада і РНБОУ вважають, що кум Путіна, пан Медведчук – не має ніякого відношення до Кремля», – зазначив журналіст.

Тобто, за словами Дубінського, «колишні співвласники каналу – Мураєв (Євгеній Мураєв – Ред.) і Рабінович (Вадим Рабінович – Ред.) – мали відношення до Кремля, керуючий короткий час каналом Портнов (Андрій Портнов – Ред.) – має відношення до Кремля, а Медведчук, який відмовляється називати Росію агресором (це було однією з претензій депутата Найєма до каналу) – не має відношення до Кремля».

«Це чергова констатація очевидного факту: Порошенко і його команда домовилися з Кремлем про підтримку на виборах. І в цих цілях передали куму Путіна два ключових інформаційних канали – 112 і NewsOne. До речі, зверніть увагу, як змінилася їхня інформаційна політика за останні тижні. Президент на каналах путінського кума тепер «лідер нації», а автокефалія – його велика перемога», – підкреслив журналіст.

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео