Райські апартаменти та підводний готель із лабораторії – Ігор Мізрах

Райські апартаменти та підводний готель із лабораторії – Ігор Мізрах
222806 ПЕРЕГЛЯДІВ

Унікальні готелі вражають по всьому світу. Серед них і «Jules’ Undersea Lodge», розташований у США. Спочатку підводна споруда слугувала за лабораторію і належала досліднику Яну Коблику. Тепер це легендарний підводний готель. Для гостей у ньому всього один, але доволі повноцінний номер: з двома спальнями, ванною кімнатою та невеличкою вітальнею. Готель повністю під водою і потрапити всередину можна єдиним способом — занурившись із аквалангом. Пожити в незвичному готелі можуть всі охочі, навіть ті, хто ніколи не займався дайвінгом.

Игорь Мизрах, Мизрах Игорь, Игорь Аркадьевич Мизрах, Ігор Мізрах, Мізрах Ігор, Ігор Аркадійович Мізрах, Мізрах Ігор Аркадійович,

А от «Kempinski Grand Hotel Des Bains 5*», що розташований у Швейцарії, на противагу пляжному відпочинку, найкращий для зимового дозвілля. Він зведений у найбільш живописній частині Санкт-Моріца – поміж вершин прекрасних Альп, серед парку, біля цілющого джерела Mauritius. Ходять легенди, що вода з нього лікує від хвороб. Тому люди з усього світу їдуть сюди, щоб відновити свої сили. Безумовна перевага готелю — розташування посеред спортивного центру Санкт-Моріца, поруч з підйомниками. Тому, якщо Ви спортсмен-професіонал чи просто новачок у зимових видах спорту, Вам сюди!

Ще один унікальний готель – «Tulemar Bungalows & Villas», Коста-Рика. Він розташований на території Національного парку Мануель-Антоніо. Це комплекс із окремих вілл. Тут навіть найскромніші апартаменти мають вищий рівень комфорту. Вартість номера у цьому готелі — від $325.

«Прекрасні тропічні рослини, в яких готель буквальне тоне, сприяють єднанню з природою. Гості можуть зустрічати ранок з райськими птахами, оскільки біля вікон збираються колібрі та тукани», – розказав Ігор Мізрах.

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - contact.vse.media@gmail.com

Мої відео